Reklama

Wypadek przy pracy. Mężczyzna trafił do szpitala

30/06/2021 13:18

Mężczyzna z urazem nogi trafił do szpitala po wypadku, do którego doszło na terenie jednego z placów budowy w Łomży. Z pierwszych informacji wynika, że poszkodowany spadł z podestu na wystający pręt.

Do zdarzenia doszło dziś w rejonie ul. Rycerskiej.

Jak przekazała nam Urszula Brulińska z KMP w Łomży, policjanci zabezpieczają obecnie miejsce wypadku. Poszkodowany mężczyzna z urazem nogi został zabrany do szpitala. Był trzeźwy.

Na miejsce mają przyjechać również pracownicy Państwowej Inspekcji Pracy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama