Mężczyzna z urazem nogi trafił do szpitala po wypadku, do którego doszło na terenie jednego z placów budowy w Łomży. Z pierwszych informacji wynika, że poszkodowany spadł z podestu na wystający pręt.
Do zdarzenia doszło dziś w rejonie ul. Rycerskiej.
Jak przekazała nam Urszula Brulińska z KMP w Łomży, policjanci zabezpieczają obecnie miejsce wypadku. Poszkodowany mężczyzna z urazem nogi został zabrany do szpitala. Był trzeźwy.
Na miejsce mają przyjechać również pracownicy Państwowej Inspekcji Pracy.