O 4 nowych przypadkach koronawirusa w regionie poinformowało dziś rano BIuro Wojewody Podlaskiego. Nie ma w tej grupie osób z Łomży i powiatu łomżyńskiego. W sumie w województwie podlaskim mamy 331 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują dziś o czterech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim mamy 331 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 9737/385 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). W Łomży odnotowano dotychczas 34 przypadki.
We wczorajszym wieczornym komunikacie służby wojewódzkie poinformowały o wyzdrowieniu kolejnych osób z naszego regionu (w sumie 56): starsza kobieta z powiatu bielskiego, dziecko z powiatu zambrowskiego, kobieta w sile wieku z Łomży, kobieta w sile wieku, starszy mężczyzna i starsza kobieta z powiatu hajnowskiego.