Reklama

Zmiany w systemie kolejkowym w Ratuszu. Powodem uwagi od mieszkańców

28/09/2020 12:15

W najbliższym czasie proces pobierania numerków w Urzędzie Miejskim w Łomży będzie nadzorowany przez pracownika. Powodem są docierające do urzędników uwagi od mieszkańców. Zmiany mają pozwolić "wykryć i wyeliminować ewentualne nieprawidłowości związane z pobieraniem kilku numerków przez jedną osobę".

"W ostatnim czasie do Urzędu Miejskiego zaczęły docierać uwagi od mieszkańców o braku możliwości pobrania numerków do rejestracji pojazdów już w kilka minut po uruchomieniu urządzenia do ich wydawania. Dlatego w najbliższym czasie będą one rozdysponowywane od godz. 7:30 w obecności pracownika Urzędu. Pozwoli to wykryć i wyeliminować ewentualne nieprawidłowości związane z pobieraniem kilku numerków przez jedną osobę." - czytamy w komunikacie.

System kolejkowy funkcjonuje w Urzędzie Miejskim od 2017 roku i obejmuje takie sprawy jak wydawanie prawa jazdy, dowodu osobistego, rejestrację pojazdów, nadanie numeru PESEL oraz wniesienie opłat w punkcie bankowym. Urzędnicy podkreślają, że dzięki systemowi osoby chcące załatwić sprawę w urzędzie wiedzą, ile osób jest przed nimi i jak długo muszą czekać na swoją kolej. Usprawnia on też pracę samych urzędników, którzy zajmują się bezpośrednią obsługą mieszkańców.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości