Wojskowa Komenda Uzupełnień wspólnie z Komendą Miejską Policji w Łomży organizują akcję znakowania rowerów. Odbędzie się ona 9 września, na parkingu przy budynku WKU.
Akcja znakowania rowerów odbędzie się w najbliższy czwartek, 9 września, przy budynku WKU przy ul. Polowej 12, w godz. 14.00 16.00.
Wszyscy, którzy będą chcieli oznakować swój jednoślad powinni mieć przy sobie kartę lub dowód jego zakupu oraz dokument tożsamości.
Źródło: UM Lomza