14/03/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Galeria zdjęć z turnieju charytatywnego na rzecz leczenia Krzysztofa Bandzula w Łomży. Prezydent, samorządowcy, byli reprezentanci Polski i amatorskie drużyny sportowe z Grajewa i Białegostoku zbierają fundusze na kosztowną terapię. Emocje, sportowe wspomnienia i solidarność dla cenionego lekarza walczącego z glejakiem. Radość, zaangażowanie i nadzieja na powrót do zdrowia.