Tam, gdzie mógł poruszać się z prędkością 50 km/h, jechał 102 km/h. Obywatel Łotwy wpadł w miejscu wskazanym przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
W niedzielę (26.06) policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę mercedesa. W Zaruziu 28-latek przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 52 km/h.
- Obywatel Łotwy w miejscu, gdzie obowiązuje 50 km/h jechał z prędkością 102 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł. Miejsce kontroli wskazane zostało przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa - podaje Komenda Miejska Policji w Łomży.
Źródło: KMP Łomża