Reklama

12 nowych przypadków koronawirusa. Dwie osoby z powiatu łomżyńskiego są hospitalizowane

27/08/2020 10:32

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwunastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • dwie młode kobiety z Białegostoku, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z powiatu łomżyńskiego, hospitalizowany w SPZOZ MSWiA w Białymstoku,
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego, hospitalizowany w USK w Białymstoku,
  • starsza kobieta z Białegostoku, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • starsza kobieta z powiatu łomżyńskiego, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1257 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiały kolejne 4 osoby (w sumie 984): kobieta w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, dwie kobiety w sile wieku, młody mężczyzna z powiatu grajewskiego.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 64 689 /2 010 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości