20-letni mieszkaniec miasta usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. W jego mieszkaniu mundurowi znaleźli blisko 40 gramów marihuany.
Łomżyńscy kryminalni zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków.
- Policjanci w jednym z pokoi znaleźli narkotyki. 20-latek ukrył je w szafce. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana. Policjanci łącznie zabezpieczyli blisko 40 gramów marihuany - informuje KMP Łomża.
20-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.
Źródło: KMP Łomża