Reklama

20-letni mieszkaniec Łomży z narkotykami. Grozi mu kara do 10 lat więzienia

15/06/2022 12:53

20-letni mieszkaniec miasta usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. W jego mieszkaniu mundurowi znaleźli blisko 40 gramów marihuany.

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. 

- Policjanci w jednym z pokoi znaleźli narkotyki. 20-latek ukrył je w szafce. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana. Policjanci łącznie zabezpieczyli blisko 40 gramów marihuany - informuje KMP Łomża.

 

20-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości