Reklama

36-latek wjechał samochodem w ogrodzenie. Miał prawie promil

13/07/2022 11:11

Policjanci z KMP w Łomży zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna wpadł w ich ręce po tym, jak uderzył w ogrodzenie posesji. Okazało się, że nie ma nawet uprawnień do kierowania pojazdami, a jego samochód nie ma badań technicznych.

Do zdarzenia doszło wczoraj.

- Wczoraj po 12, policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednej z miejscowości w gminie Wizna kierowca audi wjechał w ogrodzenie posesji. Szybko wyszło na jaw, że 36-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. W trakcie dalszych czynności okazało się również, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy, natomiast audi - aktualnych badań technicznych - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Policja przypomina, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności. 36-latek odpowie przed sądem również za popełnione wykroczenia.

Reklama

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości