Reklama

44 zakażenia koronawirusem i 4 zgony. Nowe dane z Łomży i regionu

06/11/2020 11:57

44 nowe przypadki zakażenia koronawirusem i 4 zgony odnotowała w ciągu ostatniej doby Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łomży.

Wśród 44 nowych zakażonych osób jest 35 mieszkańców Łomży i 9 mieszkańców powiatu łomżyńskiego. 1 osoba jest hospitalizowana.

Zmarły 4 kolejne osoby z terenu działania PSSE w Łomży:

  • starsza kobieta z powiatu łomżyńskiego, była hospitalizowana szpitalu MSWiA w Białymstoku
  • starsza kobieta z Łomży, była hospitalizowana w Łomży
  • starsza kobieta z Łomży, była hospitalizowana w Łomży
  • starszy mężczyzna z Łomży, był hospitalizowany w Łomży

Odnotowano też 68 ozdrowieńców (52 - Łomza, 16 - powiat). W kwarantannie przebywają 2033 osoby (1431 - Łomża, 602 - powiat). 

Koronawirus w Polsce

Mamy 27 086 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - informuje dziś Ministerstwo Zdrowia. Najwięcej odnotowano w województwach: śląskiem (3942), mazowieckim (2951), małopolskim (2815).

Reklama

Z powodu COVID-19 zmarło 58 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 387 osób. Liczba zakażonych koronawirusem: 493 765/7287 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Dane wojewódzkie:

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o pięciuset osiemdziesięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

Reklama
  • 139 osób z Białegostoku - 138 w izolacji domowej, 1 hospitalizowana,
  • 54 osoby z pow. wysokomazowieckiego - 51 w izolacji domowej, 3 hospitalizowane,
  • 51 osób z pow. sokólskiego - 45 w izolacji domowej, 6 hospitalizowanych,
  • 44 osoby z pow. hajnowskiego w izolacji domowej,
  • 41 osób z Suwałk - 32 w izolacji domowej, 9 hospitalizowanych,
  • 37 osób z Łomży w izolacji domowej,
  • 31 osób z pow. bielskiego - 28 w izolacji domowej, 3 hospitalizowanych,
  • 28 osób z pow. monieckiego - 26 w izolacji domowej, 2 hospitalizowane,
  • 27 osób z pow. kolneńskiego - 25 w izolacji domowej, 2 hospitalizowane,
  • 25 osób z pow. białostockiego w izolacji domowej,
  • 23 osoby z pow. augustowskiego - 20 w izolacji domowej, 3 hospitalizowane,
  • 19 osób z pow. grajewskiego w izolacji domowej,
  • 18 osób z pow. łomżyńskiego - 16 w izolacji domowej, 2 hospitalizowane,
  • 17 osób z pow. suwalskiego - 9 w izolacji domowej, 8 hospitalizowanych,
  • 15 osób z pow. siemiatyckiego - 11 w izolacji domowej, 4 hospitalizowane,
  • 10 osób z pow. sejneńskiego - 8 w izolacji domowej, 2 hospitalizowane,
  • 1 osoba z pow. zambrowskiego w izolacji domowej.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 12335 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiało kolejnych 205 osób (w sumie 2887): 74 z Białegostoku, 43 z pow. kolneńskiego, 27 z pow. białostockiego, 18 z pow. augustowskiego, 15 z pow. sokólskiego, 14 z pow. bielskiego, 10 z pow. monieckiego, 2 z pow. siemiatyckiego, 2 z pow. sejneńskiego.

Kolejne zgony:

  • To mężczyzna w wieku 69 lat, mieszkaniec Białegostoku, hospitalizowany w Szpitalu w Białymstoku. Miał choroby współistniejące.
  • To mężczyzna w wieku 85 lat, mieszkaniec Białegostoku, hospitalizowany w Szpitalu w Białymstoku. Miał choroby współistniejące.
  • To kobieta w wieku 95 lat, mieszkanka Białegostoku, hospitalizowana w Szpitalu w Białymstoku. Miała choroby współistniejące.
  • To kobieta w wieku 77 lat, mieszkanka Białegostoku, hospitalizowana w Szpitalu w Białymstoku. Miała choroby współistniejące.
  • To mężczyzna w wieku 64 lat, mieszkaniec Białegostoku, hospitalizowany w Szpitalu w Białymstoku. Miał choroby współistniejące.
  • To mężczyzna w wieku 44 lat, mieszkaniec powiatu białostockiego, hospitalizowany w Szpitalu w Białymstoku. Miał choroby współistniejące.
  • To mężczyzna w wieku 72 lat, mieszkaniec Białegostoku, hospitalizowany w Szpitalu w Białymstoku. Miał choroby współistniejące.
  • To mężczyzna w wieku 59 lat, mieszkaniec Bielska Podlaskiego, hospitalizowany w Szpitalu w Bielsku Podlaskim. Miał choroby współistniejące.
  • To kobieta w wieku 91 lat, mieszkanka powiatu bielskiego, hospitalizowana w Szpitalu w Bielsku Podlaskim. Miała choroby współistniejące.
  • To mężczyzna w wieku 66 lat, mieszkaniec Bielska Podlaskiego, hospitalizowany w Szpitalu w Bielsku Podlaskim. Miał choroby współistniejące.
  • To mężczyzna w wieku 83 lat, mieszkaniec powiatu bielskiego, hospitalizowany w Szpitalu w Bielsku Podlaskim. Miał choroby współistniejące.
  • To mężczyzna w wieku 98 lat, mieszkaniec powiatu bielskiego, hospitalizowany w Szpitalu w Bielsku Podlaskim. Miał choroby współistniejące.
  • To kobieta w wieku 77 lat, mieszkanka powiatu wysokomazowieckiego. Miała choroby współistniejące.
  • To mężczyzna w wieku 56 lat, mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego. Miał choroby współistniejące.
  • To kobieta w wieku 79 lat, mieszkanka powiatu sokólskiego, hospitalizowana w Szpitalu w Sokółce. Miała choroby współistniejące.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości