Reklama

Przekraczali dopuszczalną prędkość. 6 osób straciło prawa jazdy

10/05/2022 12:15

W miniony weekend łomżyńska drogówka zatrzymała prawa jazdy kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcom. Policjanci prowadzili kontrole w miejscach wskazanych przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W sobotę (7.05) policjanci zatrzymali dwa prawa jazdy. W Śniadowie skontrolowany został 47-letni kierowca volvo. Mieszkaniec Wilkas przekroczył dopuszczalną prędkość o 60 km/h. Kolejny nieodpowiedzialny przyłapany został w Marianowie. 37-letni mieszkaniec Łomianek jechał bmw i przekroczył dopuszczalną prędkość o 52 km/h.

- W niedzielę na radar łomżyńskiej drogówki wpadły kolejne cztery osoby. Jako pierwszy, tuż przed 8 został zatrzymany kierowca fiata. 32-letni obywatel Litwy w Piątnicy jechał z prędkością 105 km/h. Po godzinie w tym samym miejscu zatrzymany został 44-letni kierowca audi. Mieszkaniec Małkini Górnej przekroczył dopuszczalną prędkość o 60 km/h. Tuż po 10 w Nowogrodzie został zatrzymany kierowca volkswagena. 42-letni łomżanin przekroczył dopuszczalną prędkość o 58 km/h. Ostatnia kontrola była przed 13 w Piątnicy. Zatrzymany tam został 36-letni mieszkaniec województwa warmińsko- mazurskiego. Jechał jaguarem z prędkością 103 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 53 km/h - wylicza KMP w Łomży.

Reklama

Wszyscy stracili prawa jazdy. Każdy z zatrzymanych został również ukarany mandatem w wysokości 1500 zł, a ich konta wzbogaciły się o 10 punktów karnych.  

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości