60 skontrolowanych pojazdów pozwoliło na wykrycie 67 wykroczeń. Policjanci sprawdzali kierowców na "łomżyńskim" odcinku drogi krajowej 61.
W środę (24.08), od wczesnych godzin porannych, na drodze krajowej numer 61, policjanci ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Łomży wspólnie z kolegami z ościennych jednostek, patrolując trasę sprawdzali, czy kierowcy przestrzegają obowiązujących przepisów ruchu drogowego.
- Podczas akcji mundurowi na "łomżyńskim" odcinku drogi krajowej 61 skontrolowali 60 pojazdów i ujawnili 67 wykroczeń. W 36 przypadkach kierowcy przekroczyli dopuszczalną prędkość, tyle samo przekroczeń prędkości było w rejonie przejść dla pieszych. W jednym przypadku zostało zatrzymane prawo jazdy. Było to w Marianowie, gdzie mieszkaniec Radomia, jadąc toyotą przekroczył dopuszczalną prędkość o 65 kilometrów na godzinę. 42-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych - przekazuje Komenda Miejska Policji w Łomży.
Reklama
Funkcjonariusze zapowiadają, że działania tego rodzaju będą kontynuowane.
Źródło: KMP Łomża