Reklama

90 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Podlaskiem. Wśród nich osoby z Łomży!

05/10/2020 10:38

W poniedziałek ministerstwo zdrowia poinformowało o 2006 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem. Zmarło 29 kolejnych pacjentów. W sumie dotychczas zachorowało 102 080 osób, a 2 659 zmarło. 90 nowych przypadków zakażenia COVID-19 odnotowano w Podlaskiem, w tym dwie osoby z Łomży.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dziewięćdziesięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

 

  • dwóch mężczyzn z Suwałk, hospitalizacja,
  • sześciu mężczyzn z Suwałk, izolacja domowa,
  • osiem kobiet z Suwałk, izolacja domowa,
  • dwie kobiety z Suwałk, hospitalizacja
  • dwie kobiety z powiatu suwalskiego, izolacja domowa,
  • trzech mężczyzn z powiatu suwalskiego, izolacja domowa,
  • pięć kobiet z powiatu hajnowskiego, izolacja domowa,
  • trzech mężczyzn z powiatu hajnowskiego, izolacja domowa,
  • trzech mężczyzn z powiatu bielskiego, izolacja domowa,
  • dwie kobiety z powiatu bielskiego, izolacja domowa,
  • kobieta z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa,
  • trzy kobiety z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • dwóch mężczyzn z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • dwóch mężczyzn z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • kobieta z powiatu sokólskiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna z powiatu sokólskiego, izolacja domowa,
  • dwóch mężczyzn z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa,
  • czterech mężczyzn z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna z powiatu białostockiego, hospitalizacja,
  • czternastu mężczyzn z powiatu białostockiego, izolacja szpitalna,
  • cztery kobiety z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • jedenaście kobiet z Białegostoku, izolacja domowa,
  • kobieta z Białegostoku, hospitalizacja,
  • czterech mężczyzn z Białegostoku, izolacja domowa,
  • mężczyzna z powiatu monieckiego, izolacja szpitalna,
  • mężczyzna z Łomży, hospitalizacja,
  • mężczyzna z Łomży, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 2496 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiało do tej pory 1387 osób.

Od początku epidemii w naszym kraju wyzdrowiało 73 552 osób. Z powodu koronawirusa w szpitalach przebywa 3158 osób, u których potwierdzono zakażenie. 219 jest pod respiratorem - aż 28 osób wymagało podłączenia w ciągu ostatniej doby.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości