Reklama

Agnieszka Muzyk zastąpi dyrektora w ARiMR

16/01/2020 11:00

Agnieszka Muzyk została zastępcą dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. O tym, że Muzyk trafi do ARiMR mówiło się w kuluarach od pewnego czasu, ale to dopiero dzisiaj nazwisko byłej wiceprezydent pojawiło się na stronie Oddziału.

Agnieszka Muzyk zajęła stanowisko zastępcy dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnej ARiMR. Jej nazwisko pojawiło się już w zakładce "kierownictwo" na stronie internetowej Oddziału, razem z pełnioną funkcją.  W ostatnich wyborach samorządowych nie udało jej się zostać prezydentem Łomży - uzyskała w II turze 4699 głosów, podczas gdy ubiegający się o reelekcję Chrzanowski zdobył ich 14866. Muzyk bez powodzenia kandydowała też w ostatnich wyborach do Sejmu. Poparło ją 5580 wyborców z naszego okręgu.

Agnieszka Muzyk będzie zarządzała Podlaskim Oddziałem ARiMR razem z p.o. dyrektora Waldemarem Szczęsnym oraz zastępcą dyrektora Adamem Pasierbiewiczem. To kolejna zmiana personalna w podlaskim oddziale ARiMR. W grudniu z funkcją dyrektora pożegnał się Wiesław Grzymała, który zarządzał oddziałem od czerwca 2017 roku.

Reklama

W styczniu jeden z dotychczasowych zastępców dyrektora Marcin Sekściński objął funkcję wicewojewody podlaskiego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości