Tylko wczoraj na terenie powiatu łomżyńskiego policjanci zatrzymali pięć osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Trzech z nich wpadło w ręce mundurowych w przeciągu... 5 minut
Z policyjnej relacji wynika, że pierwszy poszukiwany wpadł w ręce dzielnicowych po godz. 13:00. To 37-latek.
- Mężczyzna za uchylanie się od alimentacji najbliższe 10 miesięcy spędzi w areszcie śledczym.
Kolejne trzy osoby zostały zatrzymane przez policjantów z patrolówki w przeciągu 5 minut.
- 41-latek, który nie opłacił grzywny za znieważenie funkcjonariusza najbliższe 50 dni spędzi za kratami. Mężczyzna został zatrzymany o 17:25. Już niespełna pięć minut później w ręce policjantów wpadł 31-latek poszukiwany za zniszczenie mienia. Mężczyzna również trafił do aresztu, gdzie spędzi 75 dni. Natomiast poszukiwany za przestępstwo narkotykowe 22-latek w celi spędzi najbliższe 49 dni - relacjonuje oficer prasowy KMP w Łomży
Reklama
Ostatni z poszukiwanych wpadł w ręce kryminalnych po 19.
22-latek po opłaceniu zaległej grzywny za używanie słów nieprzyzwoitych został zwolniony.
zdj. KMP w Łomży