Reklama

Amatorzy kawy wpadli w Łomży

05/08/2022 14:07

Najpierw okradli sklep w Białymstoku, później w Łomży. Wynieśli kawy różnego rodzaju.

W środę (3.08) policjanci otrzymali zgłoszenie, że ochrona jednego z łomżyńskich marketów zatrzymała mężczyznę podejrzanego o kradzież.

- Na miejscu okazało się, że wskazany przez pracownika sklepu 39-letni obywatel Mołdawii miał w plecaku 14 paczek różnego rodzaju kawy, za którą nie zapłacił. Towar oszacowano na prawie 680 złotych. Policjanci, przeglądając monitoring ustalili, że 39-latek nie działał sam. Drugi z mężczyzn zdążył uciec, gdy ochrona zatrzymała jego kolegę. Miał jednak pecha, bo kilka metrów od sklepu wpadł prosto w ręce kryminalnych, którzy też otrzymali informację o tym zdarzeniu. Był nim o rok młodszy kompan zatrzymanego w sklepie Mołdawianina. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że ci sami mężczyźni dzień wcześniej w Białymstoku wynieśli 24 opakowania różnych kaw o wartości ponad 1000 złotych - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

Towar ponownie znalazł się na półkach, mężczyźni natomiast trafili do policyjnego aresztu. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży kawy o łącznej wadze 37,5 kg, za co zgodnie z kodeksem karnym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości