Dwóch pijanych mężczyzn zaczepiało klientów w jednej z łomżyńskich restauracji. Na dodatek mieli przy sobie narkotyki.
W środę (25.05) wieczorem w jednej z łomżyńskich restauracji dwóch nietrzeźwych mężczyzn zaczepiało innych klientów. O wszystkim powiadomiona została policja.
- Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze podeszli do wskazanych przez obsługę mężczyzn, którzy używali słów wulgarnych. W trakcie dalszej kontroli mundurowi ujawnili w pojemniku na sztućce trzy przezroczyste torebki z białym proszkiem. Do nietypowego znaleziska przyznał się 41-latek. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podobnie jak jego o rok młodszy kolega, który był agresywny w stosunku do funkcjonariuszy i używał słów wulgarnych - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.
Reklama
Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to ekstazy. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie i po wytrzeźwieniu mężczyźni odpowiedzą za popełnione wykroczenia, natomiast 41-latek dodatkowo usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.
Źródło: KMP Łomża