Reklama

Awantura w restauracji. Interweniowała policja

26/05/2022 10:18

Dwóch pijanych mężczyzn zaczepiało klientów w jednej z łomżyńskich restauracji. Na dodatek mieli przy sobie narkotyki.

W środę (25.05) wieczorem w jednej z łomżyńskich restauracji dwóch nietrzeźwych mężczyzn zaczepiało innych klientów. O wszystkim powiadomiona została policja.

- Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze podeszli do wskazanych przez obsługę mężczyzn, którzy używali słów wulgarnych. W trakcie dalszej kontroli mundurowi ujawnili w pojemniku na sztućce trzy przezroczyste torebki z białym proszkiem. Do nietypowego znaleziska przyznał się 41-latek. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podobnie jak jego o rok młodszy kolega, który był agresywny w stosunku do funkcjonariuszy i używał słów wulgarnych - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to ekstazy. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie i po wytrzeźwieniu mężczyźni odpowiedzą za popełnione wykroczenia, natomiast 41-latek dodatkowo usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

 

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości