Reklama

Bernadeta Krynicka pokieruje w łomżyńskim szpitalu

12/12/2019 07:50

Punktualnie o godz. 7:30 Bernadeta Krynicka powinna rozpocząć pierwszy dzień pracy na stanowisku kierownika Działu Kontraktowania i Nadzoru Świadczeń Medycznych Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Była posłanka ma teraz czuwać m.in. nad wykonywaniem przez szpital ryczałtu, z czym obecnie są problemy.

Potwierdziły się tym samym informacje, że Bernadeta Krynicka wraca do pracy w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, gdzie będzie kierownikiem Działu Kontraktowania i Nadzoru Świadczeń Medycznych. Do zadań tej jednostki należy w szczególności prowadzenie spraw z zakresu usług medycznych świadczonych na podstawie umów z NFZ w tym przygotowywanie ofert, zawieranie umów, nadzór nad ich realizacją, prowadzenie rejestru usług medycznych, sporządzanie zestawień wykonanych świadczeń medycznych oraz sprawozdawczości do NFZ.

Bernadeta Krynicka od wielu lat związana jest z łomżyńskim szpitalem, gdzie wcześniej była zatrudniona jako pielęgniarka. W 2010 i 2014 roku uzyskiwała mandat radnej Rady Miejskiej Łomży, skąd w 2015 roku przeniosła się do Sejmu, otrzymując w wyborach 7624 glosy. W trakcie VIII kadencji pracowała w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny oraz Komisji Zdrowia. Chociaż w ostatnich wyborach posłankę poparło 9328 osób, to nie wystarczyło to na reelekcję. Politykom Prawa i Sprawiedliwości w Podlaskiem przypadło do podziału 8 mandatów, a Bernadeta Krynicka uplasowała się na 9. miejscu listy.

Reklama

Dział Kontraktowania i Nadzoru Świadczeń Medycznych podlega bezpośrednio dyrektorowi szpitala. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości