1 listopada biażącego roku wszyscy pasażerowie będą mogli bezpłatnie korzystać z każdej linii MPK. Ponadto uruchomiona zostanie także linia specjalna, łącząca cmentarze w Łomży i Piątnicy. Rozwiązanie ma zmniejszyć zatłoczenie w obrębie cmentarzy, ułatwiając dotarcie na groby bliskich.
W dniu Wszystkich świętych na groby bliskich będzie można dotrzeć bezpłatnie każdą linią autobusów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Łomży. Uruchomiona zostanie także linia specjalna łącząca cmentarze w Łomży i Piątnicy. Autobusy "Linii Cmentarnej" będą kursowały na terenie Łomży co 10 minut, poza miastem - co 30 minut.
Transport zbiorowy 1 listopada ma zmniejszyć zatłoczenie w obrębie miasta, w szczególności w okolicach cmentarzy, ułatwiając tym samym dotarcie na groby bliskich.
MPK informuje, że 1 listopada autobusy będą kursować według rozkładu świątecznego. Następnego dnia obowiązywać będzie rozkład z dni roboczych.