Reklama

Bezpłatne eMPeKi na Wszystkich Świętych

25/10/2018 05:26

1 listopada biażącego roku wszyscy pasażerowie będą mogli bezpłatnie korzystać z każdej linii MPK. Ponadto uruchomiona zostanie także linia specjalna, łącząca cmentarze w Łomży i Piątnicy. Rozwiązanie ma zmniejszyć zatłoczenie w obrębie cmentarzy, ułatwiając dotarcie na groby bliskich.

W dniu Wszystkich świętych na groby bliskich będzie można dotrzeć bezpłatnie każdą linią autobusów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Łomży. Uruchomiona zostanie także linia specjalna łącząca cmentarze w Łomży i Piątnicy.  Autobusy "Linii Cmentarnej" będą kursowały na terenie Łomży co 10 minut, poza miastem - co 30 minut.

Transport zbiorowy 1 listopada ma zmniejszyć zatłoczenie w obrębie miasta, w szczególności w okolicach cmentarzy, ułatwiając tym samym dotarcie na groby bliskich.

MPK informuje, że 1 listopada autobusy będą kursować według rozkładu świątecznego. Następnego dnia obowiązywać będzie rozkład z dni roboczych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama