Reklama

Bójka przy ul. Dworcowej. Mężczyzna stracił przytomność [AKTUALIZACJA]

08/07/2022 10:00

Przy ul. Dworcowej mężczyzna pobity został do utraty przytomności. Zdarzenie nagrały kamery monitoringu. Podejrzanych zatrzymali strażnicy miejscy.

W czwartek (7.07) operatorzy monitoringu miejskiego zauważyli bójkę w rejonie ul. Dworcowej.

- W wyniku zdarzenia jeden mężczyzna stracił przytomność. Działania podjęte przez strażników miały na celu przede wszystkim zabezpieczenie poszkodowanego do czasu przybycia karetki PR. Drugi patrol podjął poszukiwania i ujął osoby podejrzane o pobicie by następnie przekazać je policji - informuje Straż Miejska w Łomży. 

W naszym mieście operatorzy monitoringu pracują od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym.

Reklama

Zobacz też: Monitoring miejski w Łomży. Ponad 200 kamer obserwuje ulice, parki, osiedla [VIDEO]


[AKTUALIZACJA]

Jak udało nam się ustalić, poszkodowany nie chce, żeby przeciwko atakującym prowadzone było postępowanie. Osoby odpowiedzialne za pobicie dobrowolnie poddały się karze i przyjęły po 600 zł grzywny. Wśród nich jest 32-latka znana z rzucania krzesłami. Więcej: Krewka kobieta rozrabiała na Starym Rynku! Mamy nagranie [VIDEO]

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości