Przy ul. Dworcowej mężczyzna pobity został do utraty przytomności. Zdarzenie nagrały kamery monitoringu. Podejrzanych zatrzymali strażnicy miejscy.
W czwartek (7.07) operatorzy monitoringu miejskiego zauważyli bójkę w rejonie ul. Dworcowej.
- W wyniku zdarzenia jeden mężczyzna stracił przytomność. Działania podjęte przez strażników miały na celu przede wszystkim zabezpieczenie poszkodowanego do czasu przybycia karetki PR. Drugi patrol podjął poszukiwania i ujął osoby podejrzane o pobicie by następnie przekazać je policji - informuje Straż Miejska w Łomży.
W naszym mieście operatorzy monitoringu pracują od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym.
Zobacz też: Monitoring miejski w Łomży. Ponad 200 kamer obserwuje ulice, parki, osiedla [VIDEO]
[AKTUALIZACJA]
Jak udało nam się ustalić, poszkodowany nie chce, żeby przeciwko atakującym prowadzone było postępowanie. Osoby odpowiedzialne za pobicie dobrowolnie poddały się karze i przyjęły po 600 zł grzywny. Wśród nich jest 32-latka znana z rzucania krzesłami. Więcej: Krewka kobieta rozrabiała na Starym Rynku! Mamy nagranie [VIDEO]