Do Urzędu Miejskiego w Łomży wpłynęła wiadomość dotycząca ładunku wybuchowego. Sprawą zajmuje się policja.
Do łomżyńskiego Ratusza wpłynął mail z informacją o podłożonej bombie. Zgłoszenie w tej sprawie policja otrzymała tuż przed godz. 8:00. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy sprawdzili budynek urzędu. Nie potwierdzili zagrożenia.
W tym przypadku ewakuacja nie była konieczna.
Czynności policyjne nadal trwają. Aktualnie jest to jedyne tego typu zgłoszenie otrzymane dziś przez łomżyńską policję.
Do instytucji publicznych co jakiś czas wpływają informacje o podłożonych ładunkach wybuchowych lub innych niebezpiecznych substancjach. Przeważnie podobne wiadomości trafiają do różnych miast w tym samym czasie.
zdj. ilustracyjne