Reklama

Bomba w Ratuszu?

14/04/2022 08:39

Do Urzędu Miejskiego w Łomży wpłynęła wiadomość dotycząca ładunku wybuchowego. Sprawą zajmuje się policja.

Do łomżyńskiego Ratusza wpłynął mail z informacją o podłożonej bombie. Zgłoszenie w tej sprawie policja otrzymała tuż przed godz. 8:00.  Na miejscu pojawili się policjanci, którzy sprawdzili budynek urzędu. Nie potwierdzili zagrożenia.

W tym przypadku ewakuacja nie była konieczna.

Czynności policyjne nadal trwają. Aktualnie jest to jedyne tego typu zgłoszenie otrzymane dziś przez łomżyńską policję.


Do instytucji publicznych co jakiś czas wpływają informacje o podłożonych ładunkach wybuchowych lub innych niebezpiecznych substancjach. Przeważnie podobne wiadomości trafiają do różnych miast w tym samym czasie.

Reklama

zdj. ilustracyjne

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości