Reklama

Był w pracy, kiedy przyszli po niego policjanci. Zgubiły go wódka, papierosy i kaszanka

24/08/2022 13:48

62-latek z Łomży został aresztowany w swoim miejscu pracy. Ma problemy przez własną chciwość i upodobanie do wódki, papierosów oraz kaszanki.

Starszy mieszkaniec Łomży zachował się niehonorowo. 

- 62-latek znalazł portfel przy samochodzie zaparkowanym na osiedlowym parkingu. Jeszcze tego samego dnia czterokrotnie płacił kartą w sklepie. Lista zakupów za każdym razem była taka sama. Mężczyzna kupował wódkę, papierosy i kaszankę - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży. 

W jego zatrzymaniu pomogli policjanci z sąsiedniej jednostki. Mężczyzna nie krył zdziwienia, kiedy do jego miejsca pracy przyszli grajewscy policjanci. Zebrany przez łomżyńskich śledczych materiał dowody pozwolił na przedstawienie 62-latkowi 5 zarzutów - 4 kradzieży z włamaniem i przywłaszczenia. Mieszkańcowi Łomży grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Natomiast pokrzywdzony stracił łącznie ponad 1000 zł. 

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości