62-latek z Łomży został aresztowany w swoim miejscu pracy. Ma problemy przez własną chciwość i upodobanie do wódki, papierosów oraz kaszanki.
Starszy mieszkaniec Łomży zachował się niehonorowo.
- 62-latek znalazł portfel przy samochodzie zaparkowanym na osiedlowym parkingu. Jeszcze tego samego dnia czterokrotnie płacił kartą w sklepie. Lista zakupów za każdym razem była taka sama. Mężczyzna kupował wódkę, papierosy i kaszankę - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.
W jego zatrzymaniu pomogli policjanci z sąsiedniej jednostki. Mężczyzna nie krył zdziwienia, kiedy do jego miejsca pracy przyszli grajewscy policjanci. Zebrany przez łomżyńskich śledczych materiał dowody pozwolił na przedstawienie 62-latkowi 5 zarzutów - 4 kradzieży z włamaniem i przywłaszczenia. Mieszkańcowi Łomży grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Natomiast pokrzywdzony stracił łącznie ponad 1000 zł.
Źródło: KMP Łomża