Drugi rok z rzędu Agencja Emclat utworzyła łomżyński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponownie też głównym sponsorem finału akcji została Galeria Veneda. Tym razem jednak sztab obejmie swoim działaniem, oprócz Łomży, również Kolno i Ostrołękę, gdzie sztaby nie powstały.
- Miło Nam poinformować, że po raz drugi dzięki otrzymanemu zaufaniu jesteśmy oficjalnym sztabem tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomży. Zeszłoroczny finał, który również organizowaliśmy, cieszył się dużą popularnością oraz uznaniem mieszkańców. Podczas zeszłorocznego finału zebraliśmy kwotę 51 060,34 zł (pieniądze z kwesty ulicznej, bezpośrednie kwoty, aukcje Allegro) - przekazuje szefowa sztabu Monika Orłowska-Laskowska.
Środki zebrane podczas XXIV. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przeznaczone na pediatrię oraz godną opiekę ludzi w podeszłym wieku. Podczas Finału istnieje wiele możliwości wsparcia sztabu.
- Bardzo liczymy na Państwa pomoc. Mamy do zaoferowania udział w różnego rodzaju akcjach, począwszy od występów artystycznych na naszej scenie, aż do wspólnej organizacji imprez dodatkowych np. w klubach lub restauracjach. Zapraszamy również do przekazywania rzeczy do licytacji - mówi Orłowska.
Głównym sponsorem, już po raz drugi, wspierającym działania WOŚP w Łomży jest Galeria Veneda. To właśnie w tym miejscu 10 stycznia 2016 roku odbędzie się łomżyński Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na dzień Finału zaplanowane zostały występy artystyczne, konkursy i liczne atrakcje. Na scenie gościć będzie zarówno muzyka taneczna jak i klubowa. Nie zabraknie lokalnych artystów hip hopu, jak również naszych najmniejszych gwiazd.
- Na terenie Łomży, Kolna i Ostrołęki będzie kwestowało 270 wolontariuszy. Zapraszamy wszystkich chętnych do rejestracji. Zgłoszenia należy wypełnić drogą elektroniczna poprzez formularz na naszym profilu Facebook: www.facebook.com/sztabWOSPLomza lub bezpośrednio pod linkiem: www.emclat.pl/wosp. Zgłoszenia są przyjmowane do 30.12.2015 roku. Liczymy także na pomoc z Państwa strony. Gorąca herbata dla naszych dzielnych wolontariuszy to jeden z licznych pomysłów na to, aby wspomóc działania sztabu w dniu finału. Naszym celem jest zorganizowanie niepowtarzalnego wydarzenia - mierzymy wysoko. W związku z tym chcemy serdecznie zaprosić lokalne firmy do współpracy. Dzięki temu, każdy z nas może pomóc w organizacji tegorocznego Finału. Możecie pomóc nam w zorganizowaniu koncertu, albo przekazać ciekawe przedmioty lub swoje produkty na aukcję. Zapraszamy do rozmów. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje współpracy - zachęca łomżyński sztab WOŚP.
SZTAB WOŚP ŁOMŻA
Monika orłowska-Laskowska tel. 798 680 976
wosp@emclat.pl
www.wosplomza.pl lub www.facebook.com/sztabWOSPLomza