Tancerze Marka Kisiela po raz drugi wytańczyli Mistrzostwo Europu Federacji IDO. Zawody odbywały się w dniach 10-13 lipca 2014 w Rimini we Włoszech. W całej historii zawodów tylko grupie C.T. Group udało się obronić Mistrzostwo Europy.
Przeciwko drużynie z Łomży stanęły grupy z Niemiec, Litwy, Anglii, Słowenii, Rumunii, Włoch, Danii, Bośni i Hercegowiny, Węgier, Holandii, Austrii, Czech, Słowacji, Rosji, Serbii oraz Szwecji.
Do zawodów zespół przygotowywał się przez 3 miesiące trenując po kilkanaście godzin dziennie w weekendy w MDK-DŚT.
W składzie formacji wystąpili: Adrian Parzych, Kacper Zientalski, Mariusz Bromirski, Maciej Brzostowski, Paweł Kamiński, Sebastian Szabłowski, Piotr Brodzki i Krzysztof Palczewski.