Reklama

C.T. Group obronili tytuł Mistrza Europy.

14/07/2014 07:33

Tancerze Marka Kisiela po raz drugi wytańczyli Mistrzostwo Europu Federacji IDO. Zawody odbywały się w dniach 10-13 lipca 2014 w Rimini we Włoszech. W całej historii zawodów tylko grupie C.T. Group udało się obronić Mistrzostwo Europy. 

Przeciwko drużynie z Łomży stanęły grupy z  Niemiec, Litwy, Anglii, Słowenii, Rumunii, Włoch, Danii, Bośni i Hercegowiny, Węgier, Holandii, Austrii, Czech, Słowacji, Rosji, Serbii oraz Szwecji.

Do zawodów zespół przygotowywał się przez 3 miesiące trenując po kilkanaście godzin dziennie w weekendy w MDK-DŚT.

W składzie formacji wystąpili: Adrian Parzych, Kacper Zientalski, Mariusz Bromirski, Maciej Brzostowski, Paweł Kamiński, Sebastian Szabłowski, Piotr Brodzki i Krzysztof Palczewski. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości