Reklama

Desperat skoczył z mostu. Policjant skoczył za nim

12/09/2022 09:59

Akcja policji na jednym z mostów w gminie Kolno. 42-latek skoczył do rzeki. Jeden z policjantów skoczył za nim.

Z relacji kolneńskiej policji wynika, że dyżurny KPP w Kolnie otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który chciał targnąć się życie.

- Z informacji przekazanej przez rodzinę wynikało, że 42-latek wyszedł z domu odebrać sobie życie. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Już po kilkunastu minutach, mundurowi z patrolówki na jednym z mostów z gminie Kolno zauważyli poszukiwanego mężczyznę. Chwilę później 42-latek skoczył do rzeki. Jeden z funkcjonariuszy, bez chwili wahania, skoczył za nim. Chwycił mężczyznę za tułów i dopłynął do brzegu, gdzie przy wykorzystaniu boi ratunkowej przez policjantkę, został wyciągnięty z wody - relacjonuje oficer prasowy KPP w Kolnie.

Reklama

42-latek w porę trafił po opiekę lekarzy.

zdj. KPP Kolno

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości