Reklama

Długi weekend na drogach. Dominowały kolizje

16/08/2022 14:24

10 kolizji, 1 zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h i 1 zatrzymany kierowca pod wpływem alkoholu – to bilans minionego długiego weekendu na drogach powiatu łomżyńskiego.

Podczas tegorocznego minionego długiego weekendu (12-15.08) łomżyńscy policjanci na drogach powiatu odnotowali 10 zdarzeń drogowych, które zostały zakwalifikowane jako kolizje.

- Ponadto w tym czasie mundurowi zatrzymali 1 kierowcę, który zdecydował się usiąść za kierownicą będąc pod wpływem alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w niedzielną noc w Nowogrodzie, gdy opuszczał teren imprezy muzycznej. Badanie alkomatem 24-letniego kierowcy skody wykazało, że kierował mając blisko 0,7 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego stracił prawo jazdy - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży. 

Reklama

Swoje uprawnienia stracił też 60-letni kierowca bmw, który w piątkowe popołudnie przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. Mieszkaniec Warszawy na Szosie Zambrowskiej jechał o 54 km/h za szybko. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie, ponieważ mężczyzna odmówił przyjęcia mandatu karnego.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości