Reklama

Dowód przestępstwa chciał wyrzucić do toalety. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

07/12/2022 09:54

Kiedy 23-latek z Łomży, zobaczył policjantów, uciekł do toalety. Nie zdążył zniszczyć obciążających go dowodów. Teraz z powodu posiadania znacznej ilości środków odurzających znalazł się w areszcie. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek (2.12) mundurowi zapukali do drzwi 23-letniego łomżanina. Mężczyzna był wyraźnie zaskoczony i na ich widok pobiegł do łazienki.

- Mężczyzna próbował wyrzucić foliowe torebki z "kryształem" do toalety, jednak został szybko powstrzymany. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone środki to ponad 115 gramów klefedronu (4-CMC) - podaje Komenda Miejska Policji w Łomży. 

23-latek trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. W poniedziałek decyzją sądu łomżanin trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości