Reklama

Dziś kolejna "Noc Spisowa" w Łomży

30/09/2021 07:15

To ostatni moment, by wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Dziś (30.09) w Urzędzie Miejskim w Łomży odbędzie się druga już „Noc spisowa”. Do północy na wszystkich zainteresowanych będą czekać rachmistrzowie.

W Ratuszu można spisać się dziś w godz. 8:00-24:00. 

- W holu na parterze Ratusza uruchomione zostaną stanowiska do przeprowadzenia samospisu. Dyżury będą pełnili także rachmistrzowie, którzy zainteresowanym osobom pomogą w przeprowadzeniu spisu - informują miejscy urzędnicy. 

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Jest on przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku do 30 września 2021 roku. Spisać można się w aplikacji spisowej dostępnej pod adresem https://spis.gov.pl/. Dane zebrane podczas spisu służą do opracowywania strategii i programów rozwojowych dla kraju, regionów i gmin. Udział w spisie powszechnym jest obowiązkowy, a wszystkie zebrane dane są objęte tajemnicą statystyczną. Odmowa udziału w spisie może skutkować nałożeniem kary grzywny. 

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości