:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Gawrychy: Zarzut popełnienia zbrodni zabójstwa dla matki noworodka!

Kronika kryminalna, Gawrychy Zarzut popełnienia zbrodni zabójstwa matki noworodka! - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 17/07/2019 16:04

Katarzynie P. przedstawiono zarzut popełnienia zbrodni zabójstwa. Chodzi o sprawę zwłok nowodorka, które ujawniono na początku lipca w miejscowości Gawrychy w gminie Zbójna. Z ustaleń śledztwa wynika, że kobieta dokonała zabójstwa poprzez spowodowanie urazu czaszkowo-mózgowego okolicy potylicznej z krwawieniem podtwardówkowym i stłuczeniem mózgu, a następnie ukryła dziecko pozostawiając je bez należytej opieki, w następstwie czego doszło do jego zgonu.

Poniżej publikujemy komunikat prokuratury:

Prokuratura Okręgowa w Łomży informuje, że w związku z prowadzonym śledztwem PO I Ds 91.2019 w dniu 17 lipca 2019 roku na terenie Szpitala Wojewódzkiego w Łomży przeprowadzono czynności procesowe z Katarzyną P., której przedstawiono zarzut popełnienia zbrodni zabójstwa, tj. przestępstwa z art. 148§ 1 kk.

Z ustaleń śledztwa wynika, iż wymieniona w bliżej nieustalonym dniu miesiąca lipca 2019 roku w miejscowi Gawrychy, gmina Zbójna dokonała zabójstwa swego nowonarodzonego dziecka poprzez spowodowanie urazu czaszkowo-mózgowego okolicy potylicznej z krwawieniem podtwardówkowym i stłuczeniem mózgu, a następnie ukryła dziecko pozostawiając je bez należytej opieki, w następstwie czego doszło do jego zgonu.

O sprawie informowaiśmy wcześniej:

Gawrychy: Dziecko prawdopodobnie urodziło się żywe. Nikt nie został jeszcze zatrzymany

Gmina Zbójna: W pojemniku ujawniono zwłoki noworodka!

lomza

Gawrychy: Zarzut popełnienia zbrodni zabójstwa dla matki noworodka! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 16:16:45

    A tak zaciekle broniliście mamusi, bo przecież skoro kobieta to musi być niewinna, zawsze winny facet.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 16:30:09

    Suka nie matka kara śmierci.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 16:31:20

    Kocham Pania dyrektor kina Milenium !!!! Jest pani przepiękna !!!pozdrawiam i caluje

  • nie wiem - niezalogowany 2019-07-17 16:34:18

    Może to szok poporodowy, jeśli rodziła sama czy też mogła być pod presją ojca dziecka.

  • gość 2019-07-17 16:34:48

    A tak strasznie bronili tej szmaty nawet jedna Pani na fb wyzwała mnie od różnych bo ośmieliłam się napisać że takie szmaty co tak traktują dzieci to tylko odstrzelic.Żal dzieciątka nie prosiło się na świat

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 16:45:18

    Dożywocie jej się należy to nie matka to potwór a wszyscy tak bronili tej szmaty a prawda wyszła na jaw mam nadzieję że los będzie dla niej okrutny a te osoby które jej tak broniły i oczernialy innych niech pukna sir w głowę i zamkną następnym razem geby!!

  • Gość12 - niezalogowany 2019-07-17 16:57:54

    Nie pomyśleliście przez chwile że mogła po prostu się przyznać żeby kryć swojego męża zwyrodnialca ze strachu ? Ale to było do przewidzenia..

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 17:05:28

    Myślę że kryje męża.Mozliwe ze w domu byla przemoc.mozliwe ze się boi.Teraz to potrzebny jest jej psycholog. Zaś prokurator za szybko postawił zarzuty to jest mija opinia jako osoby która nie zna wszystkich szczegółów. Może ja straszył .Groził. nie linczujmy kobiety

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 17:07:01

    Ja też od początku wiedziałam że ten huj poprzez znajomości się wyłga a na nią spadnie to zabójstwo, ona biedna Bogu dziękuję, że się wyrwie od niego, ale to on powinien odpowiedzieć za to, zwyrol....

  • racja - niezalogowany 2019-07-17 17:22:30

    Oto pokłosie religijnej ciemnoty i zacofania, brak ułatwionego dostępu do środków antykoncepcyjnych bo kościół zabrania, pracownice instytucji o wzniosłej i mylącej nazwie: Centrum Pomocy Rodzinie, czy innej Opieki Społecznej nie pomagają by nie pogłębiała się bieda i towarzysząca jej patologia, na Zachodzie powszechna praktyką jest zapewnianie darmowej antykoncepcji, opieki edukacyjno-uświadamiającej, a skutkiem tego są takie dramaty. Drugą przyczyną jest zatrudnianie dyletantów, a to córka radnego, czy innego pociotka, która nie ma pojęcia na czym polega jej praca w zakresie pomocy społecznej.

  • ABC - niezalogowany 2019-07-17 18:14:08

    Gdzie tu jest napisane ze die przyznala? Postawiono zarzut narazie.Jeszcze prices.A tam moga komus nerwy puscic...obudzi sie sumienie

  • ość - niezalogowany 2019-07-17 18:57:18

    racja - niezalogowany 2019-07-17 17:22:30\n\nOto pokłosie religijnej ciemnoty i zacofania, brak ułatwionego dostępu do ... służby zdrowia (w szkole na przykład bezstronnego psychologa nie tylko dentysty mającego \"konkordat\" ze zło tnikiem na \"złote plomby\" ) bo gdzie z uszkodzonym dzieciakiem mieli się udać mając sraczkę ze strachu i bezradności ? Jakby dzieciak przeżył to miały to przez całe życie w perspektywie była by ucieczka da intra lub ad ekstra była by agresja i zakrawa na psychiatryk lub więzienie bo przemoc rodzi przemoc niemoc rodzi niemoc a C U R V A(wł) Kościół łasych na błyskotki i zaszczytne adoracje swoich adoratorów gorliwych na modlitwie jak poganie \"poprawcie mnie jak się mylę\" przez tak liczne wieki w tym się doskonali ... odmawiając to samo przez to samo \"duchem swoim\" bez przerwy odnawiając \"... oblicze ziemi tej ziemi\" \"... na wieki wieków amen\"

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 19:28:02

    No ładnie od poczatku sprawa mi śmierdzia sam fakt ze maz po 48godz zostal zwolniony gdyby on sie dopuscil tego czynu na pewno by nie wyszedl nie wiem czego ludzie tak bronia tej kobiety moze ten facet to rzeczywiście rodzinny kat i zbir ale w tej sprawie jest nie winny

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 19:51:28

    Cześć ludzi ma strasznie zacofane poglądy, z automatu myślą że kobieta = niewinna ofiara a facet to kat i złoczyńca. Niestety współczesny świat jest zupełnie inny, coraz więcej jest patologii wśród bab i z czasem będzie tylko gorzej.

  • gawrychy - niezalogowany 2019-07-17 19:59:55

    Czemu sie wypowiadacie jak nie wieci nic co tam sie stalo znal ktos to rodzinie? Chyba nie a jej maz ten jest tego winny bil ja mila byc wersja ze ja wywiezie na drogie i niby ze samochod przejedzie ale sie nie udalo

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 20:24:37

    Skoro ktoś wie więcej to trzeba ruszyć cztery litery i zgłosić dalej,a nie tu pisać dyrdymały. Bo taka czcza gadanina nikomu nie pomoże.Więc macie jakąś wiedzę na temat tego co tam się działo w tej rodzinie? Jeśli tak to niech was ruszy sumienie,a nie chowacie głowy w piasek.

  • ość - niezalogowany 2019-07-17 20:28:24

    Gość - niezalogowany 2019-07-17 19:51:28\n\nCześć ludzi ma strasznie zakodowane przekonanie bo ks.Ojcowie kręcący się wokół matek by dobrać się do ich dzieci od wieków przez tak liczne wieki deprecjonowali wartość ojca i męża jako głowę rodziny którą sami starali się zastąpić na swój u/struj manierując przykazania ostatnie nie tylko pierwsze a kult matki i ojca ... duchownego tym kultem umacnianego wyrył piętno w wyższej inteligencji katolickiej przy swoich świętych obrazach upadłej jak sam diabeł przy tym co na samym początku powstało na obraz i podobieństwo boże i teraz ta wyższa inteligencja katolicka z tym piętnem będzie się bujać jak jej kainowe potomstwo na wszelkie metody wertykalnie z góry na dół miażdżące sobie głowę nad tym by prawdę mówiąc prawda pozostała \"wielką tajemnicą\" ... wiary i tu przypominam ewangelia jest o tym że wiara nie prowadzi do zbawienia a biblia jest o tym że wiara prowadzi do grzechu śmiertelnego dlatego Mr.Jezus czytam Pan Jezus nie mówi sam o sobie że \"ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat aby dać świadectwo ...\" wiary ... Paweł to ŚWINIA !!! Jan jest \"sprzężeniem zwrotnym\" do nawrócenia (Matki) Kościoła by więcej ta (boska) \"Oblubienica\" nie miała tego C U R V A(wł)POTOMSTWA mających diabła za Ojca ... świętego dla ks.zKórwySynów (vide Rdz 3, 15 por. J 8 44-32/31 taki re wers auto re wers przywracający DOOBRĄ pamięć i dobrą TOŻSAMOŚĆ której zabrakło nie jednemu WIELKIEMU ... KAROLOWI

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 20:49:42

    Och Boże biedne dziecię tak kruche i niewinne żyjąc pod sercem tej osoby nie wiedziało biedne że niechciane pozbawione pomocy umierającego z bólu i zimna nie zaznalo miłości i bezpieczeństwa. Nie nazwę ja suka bo suka swoje szczeniaki karmi pilnuje myje i w czasie zagrożenia przenosi w bezpiecznym miejscu. Gdzie obrońcy są teraz z Wych i okolic odezwij cię się jak to możliwe!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 20:50:34

    Nie obchodzi mnie to co zgotowal mąż tej kobiecie ja też miodu nie mialam rozwiodlam się i żyje 2 lata dalam sobą pamiatac lata stracone ale podnioslam się i żyje jak można żyć z oprawcą pod jednym dachem on moze i ja lał mogła sie bronić jak mogła żyć z takim kolesiem lata ma dzieci starsze ona jest jeszcze gorsza bo noworodek sie nie obroni a ona mogla dla siebie swoich starszych dzieci

  • gość 2019-07-17 21:06:34

    @ Gość - niezalogowany 2019-07-17 20:49:42 mów do krzyża przywołując ks.Koterię dla której ołtarzem stał się kamień bez serca a liturgią znieczulica w sercu

  • gość 2019-07-17 21:15:21

    @ Gość - niezalogowany 2019-07-17 20:49:42 bo suka swoje szczeniaki karmi pilnuje myje i w czasie zagrożenia przenosi w bezpiecznym miejscu... bezpiecznym dla siebie i zaszczuwa bo suka zaszczuwa jak ktoś po te szczeniaki wyciąga rękę by tym szczeniakom ulżyć suczą niehumanitarną nadgorliwość w jakiej bezrozumna nędza rodzi nędzę ... no ale jak ktoś sukę głaszcze poklepuje i pochwala to takiej ręki suka nieurani ... suka wie co dobre dla niej samej tym się chrześcijanie różnią na przykład od \"żydów\" którzy nie stali się chrześcijanami

  • gość 2019-07-17 21:33:23

    @ Gość - niezalogowany 2019-07-17 20:49:42 |bo suka ...\" tym się pierwsi chrześcijanie różnią na przykład od kolejnych \\\"żydów\\\" którzy chrześcijanami stali się tylko z nazwy umacniając swój święty kościół nikczemników pro forma Świętego Kościoła ks.obłudników do nadal z biblijnym LEGIONEM swoim przy cmentarnych pomniczkach \"dzieci utraconych\" na modlitwie gorliwych jak poganie przy swoich \"grobach pobielanych\" \"z duchem swoim\" tak grzmi lepiej

  • gość 2019-07-17 21:52:38

    Odpocznie w więzieniu .

  • kmwtw - niezalogowany 2019-07-18 00:39:43

    Uwaga, to może być dla niektórych szokujące, ale nikt tu nikogo nie pobił, a kobieta jest w szpitalu z zupełnie innego powodu. Nie wiem, skąd macie wszyscy takie informacje, ale widocznie pani Halinka czy inna Grażynka nie jest dobrym źródłem. Smutne jest to, że większość z was tak polega na plotkach i nie próbuje nawet zweryfikować informacji. Możecie ojca nie lubić, może słyszeliście o nim jakieś ploteczki, że jaki to on nie jest okropny i czego to on nie zrobił bla bla, ale jednego jestem pewn, na pewno nie skrzywdziłby swojej rodziny. Możecie wierzyć lub nie, mam to szczerze gdzieś. Poza tym, nie ma ŻADNYCH dowodów, że brał w tym jakikolwiek udział. Ale już pomijając to, nawet nie wiecie, ile swoimi komentarzami sprawiacie bólu bliskim, którzy i tak już przez te wydarzenia sporo wycierpieli. Zamiast rzucać bezpodstawnymi oskarżeniami posprzątajcie w domu, podlejcie kwiatki, zróbcie coś pożytecznego zamiast wprowadzać innych ludzi w błąd swoimi śmiesznymi teoriami spiskowymi. Miłej nocy życzę.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 07:05:36

    K...wie kij do do.y i kula w łep A żebyś zdechla w ciężkich meczarniach i domestosem własnym do mordy

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 07:43:47

    Nie wypowiadajcie się jak nie wiecie. ! Kryje tego zwyrodnialca i musiała się przyznać choć tego nie zrobiła. Musiała się przyznać jak chce żyć i zobaczyć resztę dzieci.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 08:42:30

    Jasne a świstak siedzi i zawija cukierki w papierki jakby byly dowody przeciwko ojcu nie wyszedl by po 48godz ons go kryje co za bzdury. Pokorne ciele dwie matki ssie dlatego tak zaciekle co poniektozy ja brinia biedna nieszczesliwa pani K.a to girsz suki bo pies dba o swoje potomstwo nie chciala mogla darowac zycie dziecku oddac do okna życia a nie postapic w taki sposób jest GORSZA OD OPRAWCY ona mogla sie bronic a dziecko nie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 09:15:37

    Morderczyni z zimna krwia zabic Bezbronne dziecko nie rozumiem ludzi ktozy ja bronia jest gorsza od meza lał ja mogla sie Bronić Dziecko nie

  • gość 2019-07-18 10:57:42

    Nienawiść do męża i nienawiść do dziecka.Znajoma nie darzyła miłością męża i dziecka.Ich związek zakończył się rozwodem ,twierdziła ,że została zgwałcona..........

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 14:17:56

    To już nie czas na ocenianie kto był gorszy matka czy ojciec. To życia dziecku nie przywróci. To czas na wyciągnięcie wniosków. Trzeba rozejrzeć się wokół siebie. Czy w najbliższej rodzinie wszytko ok czy sąsiedzi nie potrzebują wsparcia, pomocy... Reagujmy przed złem które może się wydażyć...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 16:11:31

    Każdego człowieka dotyczy zasada domniemania niewinności do momentu skazania prawomocnym wyrokiem. Nie ma informacji że dochodzenie zostało zakończone. Równie dobrze mąż czy pozostali domownicy mogą mieć postawione zarzuty. Radzę wstrzymać się z komentarzami do czasu zakończenia śledztwa i wyroku.
    Przypominam również, że grożenie innej osobie śmiercią i publiczne nawoływanie do popełnienia zbrodni typu "K...wie kij do do.y i kula w łep A żebyś zdechla w ciężkich meczarniach i domestosem własnym do mordy" lub " takie szmaty co tak traktują dzieci to tylko odstrzelic" jest KARALNE!

  • Gośćsasiad - niezalogowany 2019-07-18 18:16:17

    Luzie kurwa ona jes nie winna od kilku lat jo bil sie Necal pomuzcie mi a on dostanie dozywocie

  • ość - niezalogowany 2019-07-18 19:04:40

    Gość - niezalogowany 2019-07-18 16:11:31\n\nKażdego człowieka dotyczy zasada domniemania niewinności do momentu skazania prawomocnym wyrokiem dlatego tylu ks.zKórwySynów \"Matki\" swojej chodzi w złotych szmatach a \"dzieci\" tych \"ojców\" duchownych robią \"ataki na kościół\" nie tylko za błogosławioną ks.pedofilię bo niby skąd dziecko ma mieć t w a r d e dowody przeciw ks.autorytetom programującym kulturę nauki w i a r y nie tylko w to że bez nich świat nie ma przyszłości ... jak bóg przykazał - oczy wiście

  • ość+ - niezalogowany 2019-07-18 19:20:06

    Gośćsasiad - niezalogowany 2019-07-18 18:16:17 tak ona jest niewinna a on jest winny tak samo jak ona a w ogóle to gdzie \"duszpasterz\" tej \"owczarni\" gorliwych na modlitwie jak poganie ks.legatowi dopieprzyć za obrazę uczuć chrześcijańskich którymi się karmi samolubnie zamiast być szafarzem miłości bliźniego a ks.Legaty papieske ks.zKórwySyny zostawiają \"pomocną dłoń\" \"adopcję duchową\" nienarodzonych a narodzonym \"okno życia\" z nadzieją że coś do niego wpadnie albo nie wpadnie zależy od nastroju ... Św.Kościół grzeszników czytam obłudników zatroskanych o życie jak ks.Legat o \"czystość kościoła\" bo trzeźwy jeszcze ma jakieś hamulce i przed ks.Legatem się pokłoni nawet jak ma ochotę przywalić po gębie \"pocałunek pokoju\" \"i jeszcze\" wyznać metroseksualnemu ks.gnojowi \"zejdź mi z oczu szatanie\" bo takim ks.obornikiem \"duszpasterstwa rodzin\" kalasz \"...oblicze ziemi tej ziemi\" jak szatan w raju

  • ość+ - niezalogowany 2019-07-18 19:35:50

    Gośćsasiad - niezalogowany 2019-07-18 18:16:17 na początku (rodzaju ludzkiego taki rodzaj królewski na \"...ziemi tej ziemi\") było słowo a słowo stało się ciałem ... pokalanym relatywizmem w miejsce wierności (prawdzie) posiewającego wiarę (w gówno prawdę) z powodu którego nie karą ale konsekwencją jest to właśnie Rze tak brzydko powiem iż \"w bólu będziesz rodzić\" \"obarczona\" wolną wolą pokierowaną w przeciwną stronę niż bóg przykazał( Rdz.3 , -15-do nadal mimo że Jezus pokazał alternatywę pokazując drogę wyjścia \"...na wieki wieków amen\")

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 21:46:53

    Jeśli kobieta była bitą przez lata, to przecież nie była z tym sama miała dzieci. Jeśli to prawda to dorosłe dzieci też mogą się wstawić za matką. Powinniśmy tą sprawę zostawić rodzinie i policji. A każdy z nas niech zajmie się swoją rodziną.

  • ość+ - niezalogowany 2019-07-18 21:59:42

    Gość - niezalogowany 2019-07-18 21:46:53 święte słowa jedni z drogich brzemiona znoście

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 01:25:59

    Osoba pisząca że najlepiej abg każdy zajął się swoją rodziną. Aż trudno w to uwierzyć że są tacy ludzie na świecie,z takim podejściem że nic nie widzę, nic nie słyszę i nic mnie nie obchodzi co się dzieje u innych,czy kogoś biją,czy komuś dzieje się krzywda,to przecież nie moja sprawa,bo to nie na moim podwórku i nie dotyczy mojej rodziny. A jak nawet wiem więcej to po co mam się odezwać i powiedzieć co wiem.Jaka to prosta droga do odczłowieczenia się.

  • ość - niezalogowany 2019-07-19 06:49:10

    Gość - niezalogowany 2019-07-19 01:25:59 mówisz \"prosta droga\" tak samo oblicze ziemi tej ziemi jest płaskie ... na krótkim odcinku to wypisz wymaluj profetyczne dziedzictwo cynicznej moralności hierarchii (wartości) natchnionej darami hierarchicznymi JPII ... ości zostały rzucone rze tak brzydko powiem \"poprawcie mnie jak się mylę\"

  • ABC - niezalogowany 2019-07-19 07:31:39

    ROZPACZ JEST OBCA . BUDZI WSTRET. ZANIM TAK WOLNO WOLNO WCIAGNIE CIE...KRZYCZY CZYJS BOL. JAK DOBRZE ZE NIE MOJ. DZIEJE SIE ZLE JAK DOBRZE ZE NIE MNIE. NO PRZYZNAJ SIE NIE RAZ MYSLISZ TAK. CZY WIESZ JAK RAZI CUDZY BOL? ZANIM ZACIAGNIESZ POWIEK SZNUR. ZDAZYSZ POMYSLEC TO NIE MOJ. CZY WIESZ ? JAK LATWO OBOK PRZEJSC ROZPACZ JEST OBCA BUDZI WSTRET...

  • ość+ - niezalogowany 2019-07-19 20:13:33

    ABC - niezalogowany 2019-07-19 07:31:39 ks.Biskup T.B. w kazaniach cytował poetów zamiach Jezusa to między innymi dlatego ks.zKówrwySyny łase na błyskotki i zaszczyty zajmują się kościołem zamiast Kościołem i dla tych ks.SUKInSynów maminsynków trzymających się sukienki boskiej CURVA(wł)OBLUBIENICY ważne jest podniesienie ... prezbiterium o pół metra wyżej staraniem własnym i rękami otumanionych wiernych podnosząc swój piedestał ponad piedestał czytam podłoże Kościoła niż w tej \"owczarni\" \"pasterzy\" dobrych ... inaczej uczciwie odpowiedzieć na wezwanie sursum corda ... poznacie ich po ow(o)cach i w statystykach GUS np. zobaczcie jakie ow(o)ce od ponad 40 lat przynosi pontyfikat wielkiego cynizmu \"obrońców życia\" na ziemi tej ziemi i jego \"znak\" czasu \"adopcja duchowa\" ... ości zostały rzucone niech uczeni w piśmie zrobią sobie mączkę rybną celebrując swoją mąkę pańską przyjmujących \"ataki na kościół\"

  • Gość - niezalogowany 2019-07-20 08:08:00

    Jestem ofiarą przemocy w rodzinie. Ojciec alkoholik znecał się psychicznie i fizycznie nad całą moją rodziną. Z doświadczenia mogę napisać jeśli rodzina nie szuka, nie otwiera się na pomoc z zewnatrz to żaden wrażliwy, pomocny, chętny do pomocy sąsiad nic nie pomoże. A wręcz może tylko zwiększyć agresję oprawcy.

  • gość 2019-07-20 16:42:53

    Co wy ludzie za głupoty piszecie?? Jaki problem z dostępem do prezerwatyw czy innych środków antykoncepcyjnych? Prezerwatywy w każdym sklepie dostępne, na każdej stacji paliw..Więc jeśli ktoś pisze o ciemnogrodzie to jakim trzeba być ciemniakiem by nie wiedzieć gdzie kupic prezerwatywy???? Co innego sprawa ojca tego dziecka..Czy ktoś wierzy że ojciec nie wiedział przez kilka dni że jego żona urodziła??? Przecież mieszkali razem..Chyba tylko prokuratura wierzy w takie bzdury. Teraz ta \"mamuska\" weźmie całą winę na siebie i wytłumaczy szokiem poporodowym albo inną głupotą i nikt nie odpowie za to zabójstwo...Pomyslcie ludzie trochę logicznie..To zwykłe drwiny z prokuratury i z wymiaru sprawiedliwości..

  • gość 2019-07-20 16:49:40

    Kobiety to chyba najgorsze istoty na świecie..Manipulują kombinują noszą dziecko przez 9 miesięcy po to by po urodzeniu je zabić...Żal po prostu

  • ość - niezalogowany 2019-07-20 18:35:29

    @ Gość - niezalogowany 2019-07-20 08:08:00 \"Jestem ofiarą przemocy w rodzinie. Ojciec alkoholik znecał się psychicznie i fizycznie nad całą moją rodziną.\" Natura nie znosi próżni przemoc nie bież się z \"gemów\" a le z uwarunkowań kształtujących relacje w jakich dochodzi do agresji przemoc fizyczna jest odpowiedzią na przemoc psychiczną albo intelektualną np. Kobieta wyczerpuje psychicznie męża ten się broni najpierw pije potem bije to się nazywa eskalacja kobieta szuka pomocy i tak sprawca przemocy staje się ofiarą dla tych którzy pochylają się nad skutkiem nie nad przyczyną a c u r v a(wł)apostolstwo ks.Biskupa T.B. będzie tym się nasycać i \"dowartościowywać\" ofiary przemocy z powodu \"alkoholizmu\" nie z powodu wielopokoleniowego zaniedbania parafialnej formacji duchowej biskupowi T.B. łatwiej będzie wydzierać się na alkohol niż na te swoje \"wartości katolickie\" będące z jednej strony przyczyną upadku wielu rodzin a z drugiej strony będące przyczyną \"ataków na kościół\" ataków na Kościelną hipokryzję duchownych którzy z boskiej Oblubienicy robią wielką nierządnicę a papież niestety nie Polak ubolewa i mówi cyt. \"To trudny moment, bo oskarżyciel poprzez nas atakuje matkę, a matki się nie dotyka\" skoro już papież Franciszek widzi \"owoce\" \"płodności kościoła\" to ten sam papież z \"szeroko zamkniętymi oczami\" w kontekście 4-tego przykazania powinien odpowiedzieć na pytanie \"co stało się z 6-ustym przykazaniem\" w jakim boska Oblubienica oddała się ks.diabłom takie ks.Ojce duchowne i dwom Panom służy ... potomstwem vide Rdz. 3, 15- przy czym kluczowe jest rozróżnienie \"potomstwo twoje\" a \"potomstwo jej\" nie ma mowy o potomstwie jej męża mowa jest o potomstwie diabła co się się w ornat ubrał ojca duchownego i swym curva autorytetem jak np. ks.Biskup T.B. zapładniał \"świadomość\" \"spożycia\" ptfu \"wspułżycia\" społecznego nie tylko w najmniejszej komórce społecznej

  • ość - niezalogowany 2019-07-20 18:58:00

    @ gość 2019-07-20 16:49:40 Kobiety to chyba najbardziej są zaniedbane pod względem wychowawczym istoty na świecie..Kapłani nimi manipulują kombinują (w kulcie matki deprecjonując rolę mężów i ojców rodziny wypaczając treść dekalogu aż po ostatnie przykazanie) one noszą im dziecko przez 9 miesięcy po to by po urodzeniu ochrzcić i zabić...w nim radość życia której same nie mają po prostu w zakłamanym społeczeństwie nawet ofiara jest dziełem legalnie i zuchwale koncelebrowanego przeistoczenia ... w sprawcę np. Ojciec Jezusa został ofiarą przeistoczoną w sprawcą przemocy w rodzinie z powodu której Jezus sam \"dał się ukrzyżować\" \"posłuszny woli ojca\" który kazał go ukrzyżować ??? a który Ojciec kazał go ukrzyżować vide J 8, 44 - do nadal i dlaczego Maryja nie wyrzekła się Jezusa nie wydziedziczyła nie wyła z religijną mendą \"ukrzyżuj go\" boska Oblubienica i jej CNOTA ... JPII wiele zataił na temat 4-tego i 6-ustego przykazania w jakim Kościół się doskonali niczym poganie gorliwi na modlitwie jak katolicy ... dlatego biskup T.B. będzie pieprzył o alkoholizmie zamiast o \"wartościach katolickich\" które z wartościami chrześcijańskimi mają tyle wspólnego co Krzyż z Jezusem albo Pięść z Okiem a tego ks.Biskup T.B. nie będzie publicznie atakował czyniąc ataki na kościół atakami na swoją głowę vide Rdz 3, 15 - \"na wieki wieków amen\" ks.T.B. nie jest samobójcą gdyby to zrobił to koledzy wezwali by na pomoc wiernych swoich psychiatrów

  • ość - niezalogowany 2019-07-20 19:10:36

    w zakłamanym społeczeństwie nawet ofiara jest dziełem legalnie i zuchwale koncelebrowanego przeistoczenia ... w sprawcę np. syn na obraz i podobieństwo ojca swojego staje się \"barankiem ofiarnym\" a przecież Bóg - Człowiek istniejąc w postaci boskiej i ludzkiej zarazem nie skorzystał ze sposobności aby na równi być z Bogiem który nie jest baranem rogatym bydlakiem na obraz i podobieństwo \"baranów\" z \"owczarni\" \"dobrych pasterzy\" z którymi robi dil \"odkupienia\" owiec

  • gość 2019-07-20 21:18:45

    Do gość 2019-07-20 18:58:00 Weź gościu nie używaj imienia Pana Boga swego na daremnie bo masz za to grzech..Piszesz jakies dyrdymały jakbyś miał w głowie nie po kolei.Zgłoś się do psychiatry a nie wylewasz swoje głupie myśli na forach internetowych...Księży będziesz obwiniał o to że jakaś kobieta zabiła dziecko...Ty idoto??? Podaj imie i nazwisko takiego księdza który by chciał by matka zabiła swoje dziecko? Przygłupie!!!

  • gość 2019-07-21 07:21:12

    @ gość 2019-07-20 21:18:45 imienia Pana Boga na daremno to używa ksiądz przy każdej okazji Ty idoto??? Podaj imie i nazwisko takiego księdza który by chciał by takiej rodzinie pomoc by konflikt nie doprowadził do zaszczucia dziecka a nawet do pozbawienia go życia ... jak bóg przykazał ? Przygłupie!!! Kościołów jak śmieci w lesie a Bóg w tych kościołach stał się przedmiotem mnożenia dewocjonaliów potrzebnych gorliwym na modlitwie jak poganie

  • ość - niezalogowany 2019-07-21 07:32:14

    @ gość 2019-07-20 21:18:45 ks. Ojce(prokreacji) narodu (Naród taka boska Oblubienica - \"nie cudzołóż\") piewcy i strażnicy kultury adopcji duchowej od blisko pół wieku hierarchicznie wertykalnie narzucanej z góry na dół i w tym okresie naród stał się \"bezpłodny\" a teraz ma umieralność jakiej nawet nie było za komuny \"nie zabijaj\"

  • gość 2019-07-21 15:32:40

    o komuchach tylko źle albo wcale a o kościele tylko dobrze albo wcale a kto mówi prawdę ten \"ataki na kościół\" czyni \"nie czyń drugiemu co tobie nie miłe\" co byście chcieli aby ludzie wam czynili wy im czyńcie (taka logika towarzyszy formacji duchowej miejscowego kleru) i tak się rozwija towarzystwo wzajemnej aberracji wybrzydzające na lewaków śliniąc się do swoich prawych autorytetów nie tylko obrońców autorytetu ks. pedofili koncelebruj sprawiedliwą ofiarę (z)dzieci pozbawianych ojcowizny złożonych na ołtarzu kapłanów interesu ojczyzny

  • gość 2019-07-24 16:07:43

    Do gość 2019-07-21 07:21:12 Drogi bracie..Oczytałeś się starych ksiąg ..tylko szkoda że nic z nich nie zrozumiałeś..Ksiądz to ma prawo mówic o Bogu bo został do tego powołany...I ksiądz nie nadużywa imienia Boga...Za to takie dupki jak ty nie rozumiejąc pisma świętego starają się być mądrzejsi i bardziej święci niż sam Papież..Radzę ci ofermo dobrze..zostaw co cesarskie cesarzowi a co Boskie Bogu...Za głupi jesteś by to wszystko pojąć!!!

  • ość - niezalogowany 2019-07-24 19:34:58

    gość 2019-07-24 16:07:43 w głupocie cnota ... boska ... bracie mów mi ojcze / i dokonując lustracji pod hasłem \"magnificat\" zważ rze tak brzydko powiem irz \"uczony w piśmie\" Ksiądz to ma prawo mówić o Bogu tak samo jak diabeł. Ksiądz podobnie jak diabeł bardziej inteligentny od \"owcy\" ma też obowiązek który takie dupki (tacy bracia) jak ty puszczają w niepamięć nie rozumiejąc pisma świętego nie rozumiejąc woli bożej ani mocy bożej z czym trwają w grzechu śmiertelnym a to taki grzech zaniedbania np. nadzwyczajnego dwulicowego papieża wielkiego papieskiego bardziej niż papież zwyczajny Franciszek A skoro taki mądry jesteś to powiedz który z apostołów Jezusa był Kanonikiem albo Księdzem gorliwym na modlitwie jak poganie który był Kapłanem i kto Jezusowi służył do mszy w świątyni którą kazał zburzyć ? ironia losu Księża dla Chrześcijan stali się tym czym Kapłani dla narodu wybranego przed naszą erą z tą różnicą że \"przebacz im bo nie wiedzą co czynią\" straciło \"moc sprawczą\" gdyż od blisko 2000 lat Kapłani dobrze wiedzą co czynią i to na trzeźwy rozum (brak okoliczności łagodzącej) może gdyby pili więcej wina przy ołtarzu wina ich byłaby mniejsza ale \"apostolstwo\" trzeźwości czuwa ... z honorem wysoko \"postawionych ... na baczność\" jak nieboszczyk w ...grobie pobielanym \"umartwionych na modlitwie\" i td i tp et ble ble ble od \"naturalnego poczęcia\" do \"naturalnej śmierci\" \"... na wieki wieków amen\"

  • gość 2019-07-26 11:41:42

    Do osć 2019-07-24 19:34:58 Pisz \"pokemonie\" kilka słów i na temat tego forum a nie się rozpisałeś Heniek Sienkiewiczów nad Trylogią..Nic nie potrafisz więcej??? Tylko pisać koszały opały????

Dodajesz jako: |