:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Gmina Zbójna: W pojemniku ujawniono zwłoki noworodka!

Kronika kryminalna, Gmina Zbójna pojemniku ujawniono zwłoki noworodka! - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 08/07/2019 12:55

Do tego tragicznego zdarzenia miało dojść 4 lipca bieżącego roku w miejscowości Gawrychy (gm. Zbójna). Ze wstępnych ustaleń wynika, że noworodek po porodzie został pozostawiony bez należytej opieki i porzucony. Zwłoki dziecka ujawniono w pojemniku znajdującym się w ogrodzie

Śledztwo prowadzone jest  sprawie zabicia noworodka 4 lipca 2019 roku w miejscowości Gawrychy, poprzez niezapewnienie opieki po porodzie i ukrycie dziecka, skutkujących jego zgonem, tj. o czyn z art. 148 § 1 k.k. Ze wstępnych ustaleń wynika, że noworodek po porodzie został pozostawiony bez należytej opieki i porzucony.

Zwłoki dziecka ujawniono w pojemniku znajdującym się w ogrodzie. W dniu 6 lipca 2019 roku przeprowadzono oględzin zewnętrzne i wewnętrzne zwłok noworodka oraz zabezpieczono materiał biologiczny do dalszych badań - przekazuje Prokuratura Okręgowa w Łomży.

Prowadzone są intensywne czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia.

foto: ilustracyjne

lomza

Gmina Zbójna: W pojemniku ujawniono zwłoki noworodka! komentarze opinie

  • gość 2019-07-08 13:30:52

    To nie matka to śmieć Nawet jeśli dziecko urodziłoby się martwe NALEŻY GODNIE POCHOWAĆ. A co z ojcem czy rodziną też bez sumienia?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 14:03:33

    A nie mozna byo oddac do okienka życia nie kazdy musi czuc sie matką po porodzie rozne sa czynniki za mloda....ale darowac malenstwu życie dzieciatko szybko znalazlo by rodzine wiele malzenstw nie moze miec dzieci

  • gość 2019-07-08 14:04:11

    Brak sumienia jak widać

  • gość 2019-07-08 14:09:54

    matko kochana przecież to jest straszne.. już lepsza jest aborcja niż skazanie na takie cierpienia istotę, która już sama oddycha i jest na tym świecie.. ludzie miejcie oczy dookoła głowy, jak widzicie patologie w ciąży koniecznie monitorujcie co dalej z dzieckiem a może trzeba z taką matką porozmawiać, że można oddać bez konsekwencji

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 14:10:10

    Matka została podbita i leży w szpitalu. Może się pierwsze dowiedzcie i dopiero piszcie głupoty

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 14:13:32

    Boże co to się dzieje, świat schodzi na psy !! Co za franca z tej kobiety jak tak można zrobić w głowie mi się nie mieści takie kobiety powinny dostawać najgorsza karę mam nadzieję że los będzie dla niej okrutny !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 14:21:49

    To jest właśnie cała mylomza i ludzie. Najpierw należłoby opisać całą sprawę i okoliczności, zapoznać się z przebiegiem wydarzeń a potem wieszać psy na niewinnej kobiecie.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 14:28:27

    Kobieta leży w stanie krytycznym w szpitalu.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 14:34:56

    Ktoś tu jednak zawinil dziecko nieżywe kobieta mogla oddac dziecko do okenka życia a gdzie ta rodzina nawet jak umarlo pochowac zdaza sie a to co to jest

  • gość 2019-07-08 14:35:29

    Nie osądzajmy nie znając okoliczności zdarzenia.

  • gość 2019-07-08 14:43:30

    Winna jest ta osoba która włożyła to dziecko do wiadra i wyniosła do ogrodu. A kto to był nie zostało napisane w artykule. Więc wstrzymajmy się z wyrokami. To nie musiała być ta kobieta.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 14:49:31

    Ludzie nie macie pojęcia o tym co tak naprawdę się wydarzyło a piszecie takie okropne rzeczy na temat tej kobiety... Nie macie pojęcia co ona przeszła i z jakiego powodu nie udzieliła pomocy, nie oceniacie nie znając sytuacji...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 15:09:27

    Jak taki jestes zaznajomiony to moze wszystkich zaznajomisz. Ludzie oceniaja na podstawie tego co wiedzą, widza albo czytaja.

  • stary Kurpś - niezalogowany 2019-07-08 15:11:24

    Zenkek wróć bo Gmina na PiSy schodzi

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 15:14:21

    Kto wie, ludzie powinni zapoznać się z sytuacją i okolicznościami a później dopisywać tutaj komentarze, zastanówcie się wszyscy

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 15:15:40

    Może kobieta była chora? Straszne

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 15:17:31

    Lomza jak zwykle pierwsza, takie zdarzenia nie powinny być pisane publicznie, ludzie ogarnijcie się..

  • gość 2019-07-08 15:21:14

    Śmierć, i cierpienie niewinnej małej istoty zawsze poruszy serce każdego człowieka... Nienawiść i szukanie winnych to naturalne po takim zdarzeniu... oby winowajca zapłacił za to niewinne cierpienie...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 15:29:35

    Ludzie nic nie wiecie A piszecie na matkę, została pobita. Jest w szpitalu jeszcze prawdopodobnie się nie wybudzila ... !!!

  • gość 2019-07-08 15:31:26

    Jeśli wokół nas dzieje się coś złego... nie przechodźmy obojętnie udając że nic nie widzimy...\nzło trzeba piętnować aby nie urosło do ogromnych rozmiarów...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 15:46:31

    to była dobra kobieta, oby z tego wyszła. skąd wiecie że została po bita??

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 15:52:02

    Eh codziennie nowy cyrk na tym podlasiu. Zezwierzęcenie wśród ludzi stale rośnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 15:54:10

    Dobra bo bita tego nie da sie czytac niech tam zdrowieje kobieta lana za sciana i co nikt nic nie wie co za znieczulica wszyscy winni nikogo to nie obchodzi a te dziecko ktos musial wsadzic do wiadra samo tam nie wlazlo

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 18:04:15

    Leczciee się ludzie,z was są zwierzęta a nie tej kobiety..
    Nie wiecie nic a otwieracie mordy, niewiadomo po coo,ktoś WAM powinien je zamknąć
    Zamknijcie się i nie wypowiadajcie jak nie wiecie nic

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 18:27:25

    Kobieta jest niewinna. Znam sytuacje bardzo dobrze. Maz zwyrodnialec, pobil ja, poronila, dziecko wrzucil do wiadra i myslal ze wszystko ujdzie mu na sucho. Po dwoch dniach, jak sie prawie wykrwawila to dopiero ja zawiozl do szpitala. Nie oceniajcie jak nie znacie sytuacji, bo matka jest wspaniala. Modlcie sie zeby z tego wyszla, a on poniosl kare! Bo ma dla kogo zyc.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 18:39:19

    Ta pieprzona mylomza to są szuje które kłamią na każdym kroku oby mieć tylko milion wyświetleń !!! Te Mendy już w wielu różnych sprawach kłamali i przekręcali . Oby im się nie wydarzyły takie tragedie jak niektórym . Szuje internetowe!!! Kiedyś pożałujecie za każdy zakłamany artykuł !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 19:31:36

    Ci co piszą że znaja sytuacje że mąż zwyrodnialec ma dla kogo żyć.. Modlę się i wierzę że wyjdzie z tego.. Ma tam małe dzieci w domu jeszcze? mam nadzieję że nie. Ztym wyrodnialcem. .....

  • Gos - niezalogowany 2019-07-08 19:54:58

    To mąż zwyrodnialec!!!. BIL JA I OKLADAL MIAŁA PIEKŁO I CIĄGLE UCHODZILO MU NA SUCHO. !!! POWINIEN ZGNIC W WIĘZIENIU. ZABIŁ DZIECKO I JESZCZE PASTWI SIĘ NAD TĄ KOBIETO.MASAKRA. OBY WYSZŁA Z TEGO I UJAWINILA TO BO JEŻELI NIE TO ZNOWU MU TO UJDZIE. KAT I TYRAN!!! Zabił i wyrzucił dziecko jak śmiecia. A kobietę jeszcze trzymał żeby mu krowy doila jak już nie mogła chodzić to wtedy biedny zawiózł masakra.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 20:24:26

    To jego wyslac do paki kobiety takie jak ona nie sa same sa fundace trzeba tyljo chciec pomocy i odciac sie od bydlaka żal dziewczyny dzieci tych co tam są to ona musi chcieć przeciąć ta nić uzależnienia od takiego potwora tez mozna sie uzależnić

  • Somsiad - niezalogowany 2019-07-08 20:48:14

    Ale was dekle.. Kobieta została ciężko pobita i leży w szpitalu w stanie ciężkim. A wy piszecie że sumienia nie ma lub mogła oddać do okienka życia. Szkoda ,że was nie oddały matki. Polecam użyć mózgu jeśli się go ma :)..

  • gosc - niezalogowany 2019-07-08 21:07:26

    dokladnie

  • gość 2019-07-08 21:18:28

    nie sadzcie nikogo to i was niebenda... nic w tych waszych komendarzach nima prawdy

  • gość 2019-07-08 21:21:16

    dokładnie nie wiedzą a piszą zjeby

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 22:02:01

    Nikt nie powinien oceniać tej kobiety ona jest ofiarą. Jest wspaniałą kobieto ma cudowne dzieciaki to nie jej wina że w domu ma kata. Zamiast oceniać to dajmy rodzinie wsparcie że nie zostali z tym sami każdy co wie o tej sytułacji powinien iść na policję i zeznawać żeby katowi nie uszło płazem.

  • gość 2019-07-08 22:19:26

    po raz kolejny mylomza oraz debile wchodzące i piszące te swoje śmierdzące wypociny pokazali klase!! brawo!! dno dna to mało powiedziane ale cóż artykulik wstawiony,wejścia i reklamy nabijają kasę :) dzisiejszy swiat pełny idiotów i widać to po wchodzeniu na tę stronę i odwiedzających

  • gość 2019-07-08 22:20:39

    a odnośnie stanu wody w Łomży frajerzy zablokowali możliwość komentowania !! Ta sprawa powinna trafić do prokuratury!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 22:35:56

    Mieszkala z wyrolem lat i lata byla katowana a gdzie bybyli sasiedzi rodzina tej pani kazdy o tym wiedzial i co puki nie wydazyla sie ta tragedia bylo ok a jak nie przezyje kto poniesie za to odpowiedzialnosc ten gnoj na pewno kazdy z was dolozyl swoja cegielke patrzac i milczac

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 22:44:55

    Jak ktoś wie to niech napisze jak to było naprawdę. Podobno kobietą jest w stanie bardzo ciężkim. A gdzie byli sąsiedzi rodzina??? Wstydzcie się, macie na sumieniu to dziecko...Ludzie reagujcie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 22:44:56

    Wiadomo coś o reszcie dzieci?wszystko z nimi ok?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 22:48:04

    A ty pajacu jak wiesz tak wiele to co siedzisz cicho idź na policję jak znasz tych ludzi i sytułacje.Piszesz a nie reagujesz

  • gość 2019-07-08 23:41:31

    Dokładnie tak, znieczulica wśród ludzi, a przede wszystkim sąsiadów jest ogromna, nikt nie chce się odzywać. Przeważnie kobiety są dotknięte przemocą głównie przez alkoholików, pogrążone w 4 ścianach, z gromadką dzieci, uzależnione od \"pana i władcy\", bez żadnej pomocy, sąsiedzi potrafią jeszcze jęzorem nadrabiać, ale tylko wśród swoich, bo jak policja przyjedzie i pyta ich, to biedaki nic nie wiedzą, nic nie widzieli. Nie znam kobiety, ale myślę, że nie miała kolorowo, oby kondycja fizyczna i psychiczna wróciły jej do normy, a tą gnidę, co się pastwiła, do pierdla, dla takich skur...nie powinno być litości. Boxer jebany się znalazł. Kiedy nasze prawo w końcu się zmieni...\n

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 00:12:45

    Skąd macie takie informacje? Nie wiecie i wypisujecie takie bajki.. nie macie co robić ? Nudzi się towarzystwu ? Widać, że sporo tutejszych osób ma predyspozycje do pisania fantazji/bajek. Nie wiecie to zamknijcie mordy bo inaczej i grzeczniej nie da się wam przetłumaczyć.. w dobie internetu każdy gębę ma niewyparzoną a co do czego w takiej sytuacji sami by nie wiedzieli co zrobić.. Nikomu z „hien internetowych” nie życzę takiej sytuacji. Mam nadzieje, że rodzina dojdzie do siebie po tym wszystkim.

  • Przemyśl - niezalogowany 2019-07-09 00:15:05

    Żaden zwyrodnialec... co wy za głupoty piszecie.. w D byliście całe G widzieliście... jeśli macie zamiar pisać cokolwiek to piszcie chociaż to co jest prawdą. Widzę, że historie z palca wyssane.. co za głupi naród.. sensacji szukacie ? Nie macie co robić ? Zostawcie tą rodzinę w spokoju. To jest wielka tragedia zwłaszcza dla nich.. a wy tylko języki strzępicie.. pomyśl jeden z drugim co muszą czuć jeśli przeczytają te wszystkie komentarze. Ciekawe czy jeśli sami byście byli w takiej sytuacji to czy milo by wam było jakby każdy na was psy wieszał nie znając całej sytuacji od A do Z.

  • Żona Rolnika - niezalogowany 2019-07-09 00:29:53

    Do wszystkich oburzonych i każących zamknąć "mordy" wszyskim, którzy pozwolili sobie na kilka pierwszych komentarzy. Po pierwsze, nie znając sprawy, można było domniemywać, że sprawcą jest matka, bo dzieje się tak w 99 % takich przypadków, a z artykułu nic innego nie da się wyczytać. Po drugie skoro Wy wszyscy byliście tak fantastycznie poinformowani o tym co dzieje się w tej rodzinie, to dlaczego nikt z Was nigdy nie zareagował i albo nie zgłosił tego faktu na policję, albo nie doprowadził zwyrola do sytuacji, w której nie miałby siły podnieść ręki na kobitę. Także jeżeli mówicie o kimś debil, to polecam spojrzeć w lustro. W nim debila zobaczycie.

  • Franciszek - niezalogowany 2019-07-09 06:31:41

    a co na to ksionc?

  • Do Żona Rolnika - niezalogowany 2019-07-09 08:19:33

    Z nim to nikt nie chciał zaczynać bo beż skrupułów mógł przyjść w nocy i podpalić oborę lub stodołę. W tak małej wsi plotki szybko się rozchodzą. Ktoś mógł by zgłosić ale wtedy na pewno ktoś na tym ucierpiał najprawdopodobniej sąsiedzi. Z pojebem lepiej nie zadzierać. Miejmy nadzieje że odpowie za wszystko bo nie jednemu człowiekowi krwi napsuł!\n

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 08:53:10

    Media atakują matkę dziecka ,która nie wiadomo jeszcze czy żyje a to dobra kobieta ,wszystko to do Niej nie pasuje .
    Wychowała wspaniałe córki którym oddała całe Swoje serce.Kobieta pracowała od świtu do późnej nocy każdego dnia aby dać dzieciom jak najwiecej.A to co się słyszy o Jej mężu to coś przerażającego nikt szczegółów nie wymienia i nie zgłaszał bo ludzie boją się o własne rodziny ludzie bardzo dużo mówią teraz ,o tym przez co ta kobieta przechodziła
    W dzisiejszych czasach żadna kobieta już na to nie pójdzie ,teraz kobieta potrafi odejść za nie spuszczoną wody w toalecie,a Ona naprawdę nie ma lekko .
    Ja bym na redaktora miejscu nie atakował tej kobiety w ślepo ,niech pozna temat najpierw temat
    Popieram komentarz który mówi że sprawa powinna wyjść poza Łomżę



  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 09:04:16

    Juz wyszla jest o tym na krajowych wiadomosciach to taka sprawa ze tv powinna sie zajac ogolnopolska

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 09:07:47

    Zdolność do obserwacji bez oceniania jest najwyższa forma inteligencji człowieka.... Niestety ludzie to hieny, a jak wiecie karma wraca, więc strzezcie się, żeby karma nie wróciła że zdwojoną siła za darmo strzepienie języka....

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 09:56:44

    Zatarcie granic pomiędzy złem i dobrem... Kradzieże, oszustwa, kłamstwo, brak szacunku do innych... Tyran dla rodziny, wymagający totalnego podpożadkowania, złośliwy, mściwy dla wszystkich którzy myślą inaczej, którzy nie są z nim... Każdy kto ma doczynienie z takim człowiekiem ucieka gdzie pieprz rośnie... A rodzina przywyka wsiąka w te bagno... I tak bagno staje się codziennością, normalności... Tyran nigdy nie poniósł odpowiedzialność za swoje czyny... Złożył na kogoś innego... Notoryczny kłamca... I tym razem brak odpowiedzialność...

  • gość 2019-07-09 11:21:54

    To swięta prawda\n

  • gość 2019-07-09 11:24:02

    To swięta prawda\n

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 14:59:07

    Nareszcie ktoś napisał więcej o czym wszyscy sąsiedzi wiedzą
    Mówią że ma on ogromne znajomości w służbach prawnych i nie tylko i dzięki temu nie ponosi konsekwencji
    O kradziezach jego bezwzględności i innych zeczach mówią wokół wszyscy oprócz właściwych organów
    Może to plotki ale ludzie mówią o tym z wielkim przekonaniem
    Poza tym świadczy on usługi rolnikom,którzy chcą mieć taniej , więc teoretycznie żyją z nim dobrze aby się nie narażać

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 15:24:25

    Mezulek,, tyran,, wyszedł po 48h jaka mamy sprawiedliwość w tym kraju, gdzie tv? Znając życie pewnie wszystko ucichnie bo służby się boją go.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 16:50:59

    W kilku miejscach piszą że rodzina nie wiedziała o ciąży.... A już od jakiegoś czasu ludzie dzielił się tą informacją że jej wygląd wskazuję na ciąże....

  • gość 2019-07-09 16:53:02

    Katolicki naród od niedzieli. Sami wyborcy PIS.

  • gość 2019-07-09 17:05:08

    głąby gdzie tu jest napisane ze matka ? nikt nie zna jeszcze prawdy jedno co wiadomo to że dziecko nie żyje i samo się do ogrodu nie zaniosło przestańcie wieszać psy skoro nie znamy okoliczności\n

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 22:15:32

    Ludzie napiszcie co z ta kobietą??? Ma ktoś jakieś wieści???

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 16:53:45

    Na innej stronie jest wypowiedź z wczoraj lekarza że stan kobiety stabilizuje się i w najbliższych dniach przeniosą ja na inny oddział.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 15:58:32

    Skąd wiadomo,że to zrobiła matką tego dziecka? Już ją osadzono?! Może trzeba zaczekać aż wszystkie fakty wyjdą na jaw!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 15:59:12

    Skąd wiadomo,że to zrobiła matką tego dziecka? Już ją osadzono?! Może trzeba zaczekać aż wszystkie fakty wyjdą na jaw!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 20:44:40

    Po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy zastanawiam się czy w tym ogrodzie nie ma innych noworodków

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 00:21:46

    Po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy niech policja znajdzie gościa który tak pisze i wszystko wie o tej rodzinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 06:13:08

    Ludzka wyobraźnia nie zna GRANIC. Nie ma co zastanawiać się, domyślać. TRZEBA CZEKAĆ NA USTALENIA POLICJI.

  • gość 2019-07-12 09:55:01

    Skoro tu niektórzy piszą że mąż ją pobił to dlaczego nie siedzi w areszcie.?Czy ta nasza prokuratura jest aż taka głupia? Za kradzież batonika w sklepie sadzają do aresztu a bandytę który pobił do nie przytomności swoją żonę wypuścili na wolność??? Jak to w końcu jest?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 10:02:15

    Ci co znają rodzinę policji nic nie powiedzą z obawy o bezpieczeństwo swoje, rodziny, gospodarstwa. A sprawa i tak zostanie wyjaśniona na podstawie zgromadzonych dowodów, lub z ich braku.

Dodajesz jako: |