26 lipca w Porcie Łomża, odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Łomży w grze Piłkarzyki. Start o godzinie 11.30. Zapisy drużyn trwają do dnia turnieju.
Turniej jest rozgrywany w kategorii OPEN, formuła debel. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 15 dwuosobowych drużyn. Na zwycięzców czekają pamiątkowe puchary i dyplomy.
Celem imprezy jest promocja i popularyzacja stołowej piłki nożnej.
Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: imię i nazwisko zawodników, wiek zawodników, nazwę drużyny.
Drużyny można zgłaszać na adres: imprezy@mosir.lomza.pl