Reklama

II Otwarte Mistrzostwa Łomży w grze Piłkarzyki.

14/07/2014 11:30

26 lipca w Porcie Łomża, odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Łomży w grze Piłkarzyki. Start o godzinie 11.30. Zapisy drużyn trwają do dnia turnieju.

Turniej jest rozgrywany w kategorii OPEN, formuła debel. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 15 dwuosobowych drużyn. Na zwycięzców czekają pamiątkowe puchary i dyplomy.

Celem imprezy jest promocja i popularyzacja stołowej piłki nożnej. 

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: imię i nazwisko zawodników, wiek zawodników, nazwę drużyny.

Drużyny można zgłaszać na adres: imprezy@mosir.lomza.pl

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości