65-latek przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 57 km/h. Policjanci namierzyli go w Marianowie.
W niedzielę (7.08) rano policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę citroena.
- W Marianowie 65-latek przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 57 km/h. Mieszkaniec powiatu suwalskiego w miejscu, gdzie obowiązuje 50 km/h jechał z prędkością 107 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych. Miejsce kontroli wskazane zostało przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.
Reklama
Mundurowi apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.
Źródło: KMP Łomża