Reklama

Jechał o 57 km/h za szybko. W obszarze zabudowanym

08/08/2022 12:58

65-latek przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 57 km/h. Policjanci namierzyli go w Marianowie.

W niedzielę (7.08) rano policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę citroena.

- W Marianowie 65-latek przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 57 km/h.  Mieszkaniec powiatu suwalskiego w miejscu, gdzie obowiązuje 50 km/h jechał z prędkością 107 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych. Miejsce kontroli wskazane zostało przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

Mundurowi apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości