Mandatem w wysokości 2,5 tys. zł został ukarany kierowca, który na ekspresowej "61" pędził z prędkością 212 km/h. Policjantom tłumaczył, że spieszy się na chrzest.
Mężczyzna wpadł w rejonie Karwowa (pow. kolneński). Kamera policyjnego radiowozu nagrała kierowcę volkswagena, który jechał 212 kilometrów na godzinę.
- W tym miejscu obowiązuje ograniczenie do 120 kilometrów na godzinę. Okazało się, że za kierownicą auta siedział 36-letni mieszkaniec Suwałk, a pasażerami była jego żona i troje dzieci. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że spieszy się na chrzest - informuje oficer prasowy KPP w Kolnie.
Kierujący został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.
zdj. KPP Kolno