Reklama

Jechał ponad 200 km/h z żoną i dziećmi. Spieszył się na chrzest

18/07/2022 11:08

Mandatem w wysokości 2,5 tys. zł został ukarany kierowca, który na ekspresowej "61" pędził z prędkością 212 km/h. Policjantom tłumaczył, że spieszy się na chrzest.

Mężczyzna wpadł w rejonie Karwowa (pow. kolneński). Kamera policyjnego radiowozu nagrała kierowcę volkswagena, który jechał 212 kilometrów na godzinę.

- W tym miejscu obowiązuje ograniczenie do 120 kilometrów na godzinę. Okazało się, że za kierownicą auta siedział 36-letni mieszkaniec Suwałk, a pasażerami była jego żona i troje dzieci. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że spieszy się na chrzest - informuje oficer prasowy KPP w Kolnie.

Kierujący został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Reklama

zdj. KPP Kolno

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości