Blisko 2 promile miał w organizmie kierowca, którego na ul. Zawadzkiej zatrzymali do kontroli policjanci z łomżyńskiej drogówki. Mieszkaniec naszego miasta za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Wczoraj, tuż przed 16, policjanci z KMP w Łomży mierzyli prędkość pojazdów jadących ulicą Zawadzką.
- Zwrócili uwagę na citroena, którego kierowca jechał z dozwoloną prędkością, ale nie potrafił utrzymać prostego toru jazdy. Szybko wyszedł na jaw powód takiej jazdy. Podczas rozmowy z mężczyzną mundurowi wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko dwa promile alkoholu w organizmie - relacjonuje policja.
38-letni łomżanin stracił prawo jazdy. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
zdj. ilustracyjne/KMP w Łomży