Reklama

Jechali za szybko w obszarze zabudowanym. Jeden z nich pędził 105 km/h

19/08/2022 10:29

Dwóch kierowców przekroczyło prędkość w obszarze zabudowanym. Mieszkaniec Gliwic oraz mieszkaniec Kolna wrócili do domów z mandatami. Muszą zapłacić po 1,5 tys. zł.

Policjanci zatrzymali kolejnych kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

- Jako pierwszy został zatrzymany kierowca bmw. Było to w środę przed 16 w Marianowie. 39-letni mieszkaniec Gliwic jechał tam o 54 km/h na za szybko. Natomiast wczoraj w Piątnicy został zatrzymany 61-letni kierowca forda. Mieszkaniec Kolna jechał 105 km/h, w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość to 50 km/h - wylicza Komenda Miejska Policji w Łomży.

Kierowcy stracili prawa jazdy. Muszą też zapłacić mandaty w wysokości 1,5 tys. zł. Miejsca kontroli wskazali mieszkańcy na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Reklama

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości