Reklama

Jeden patrol zatrzymał dwóch nietrzeźwych kierowców

27/04/2022 10:11

Łomżyńscy policjanci zatrzymali wczoraj dwóch nietrzeźwych kierowców. Każdy z nich miał w organizmie promil alkoholu.

Obaj kierowcy zostali zatrzymani wczoraj przez ten sam patrol z drogówki.

- Pierwszy z nich wpadł tuż przed 18 w Miastkowie. Mundurowi zatrzymali tam do kontroli volkswagena. W trakcie rozmowy z 46-latkiem, policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał promil alkoholu w organizmie. Drugi nietrzeźwy kierowca został zatrzymany trzy godziny później w Łomży na ulicy Wojska Polskiego. Również w trakcie rozmowy z kierowcą volvo mundurowi wyczuli alkohol. Badanie alkomatem 40-latka wykazało, że miał on promil alkoholu w organizmie - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

Kierowcy stracili prawa jazdy i za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości