54-letni mieszkaniec Zambrowa nie widział problemu w jeździe po pijaku. Tego lata był zatrzymywany 3 razy. Również zatrzymanie prawa jazdy nie zrobiło na nim wrażenia.
54-latek z Zambrowa tego lata kilka razy wsiadał za kierownicę opla będąc w stanie nietrzeźwości.
- Tym razem badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Świadkowie zauważyli, jak mieszkaniec Zambrowa zaparkował samochód i chwiejnym krokiem poszedł w głąb osiedla. Podejrzewając, że jest on pod wpływem alkoholu od razu powiadomili policjantów. Mundurowi zatrzymali wskazanego przez zgłaszających mężczyznę. Już wcześniej zostało mu zatrzymane prawo jazdy, także za kierowanie w stanie nietrzeźwości - relacjonuje Komenda Powiatowa Policji w Zambrowie.
Reklama
Mężczyzna będzie tłumaczył się przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Zambrów