Reklama

Jedno lato i trzy zatrzymania. 54-latek notorycznie jeździł po pijaku

09/09/2022 09:29

54-letni mieszkaniec Zambrowa nie widział problemu w jeździe po pijaku. Tego lata był zatrzymywany 3 razy. Również zatrzymanie prawa jazdy nie zrobiło na nim wrażenia.

54-latek z Zambrowa tego lata kilka razy wsiadał za kierownicę opla będąc w stanie nietrzeźwości.

- Tym razem badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Świadkowie zauważyli, jak mieszkaniec Zambrowa zaparkował samochód i chwiejnym krokiem poszedł w głąb osiedla. Podejrzewając, że jest on pod wpływem alkoholu od razu powiadomili policjantów. Mundurowi zatrzymali wskazanego przez zgłaszających mężczyznę. Już wcześniej zostało mu zatrzymane prawo jazdy, także za kierowanie w stanie nietrzeźwości - relacjonuje Komenda Powiatowa Policji w Zambrowie. 

Reklama

Mężczyzna będzie tłumaczył się przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Zambrów

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości