Reklama

KAS zlikwidowała salon gier w Łomży. Znowu!

12/07/2022 07:26

Krajowa Administracja Skarbowa po raz kolejny zlikwidowała w Łomży salon gier hazardowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli 6 automatów.

- Funkcjonariusze podlaskiej KAS w wyniku kontroli jednego z lokali w Łomży zajęli 6 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Oprócz urządzeń zabezpieczono dokumentację związaną z działalnością hazardową oraz pieniądze przeznaczone na wypłatę ewentualnych wygranych – blisko 1000 zł. Przebywająca w lokalu kobieta została przesłuchana. - informuje st. asp. Maciej Czarnecki, oficer prasowy podlaskiej KAS.

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku przypomina, że organizatorom nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Urządzający tego typu gry muszą również liczyć się z karami pieniężnymi 100 tys. zł za każdy nielegalny automat.

Reklama

zdj. IAS Białystok

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości