Reklama

Kierowca trafił do szpitala po poślizgu i dachowaniu na oblodzonej jezdni [FOTO]

01/12/2015 20:18

Niebezpiecznie na naszych drogach. Ostrzegamy, na wielu jezdniach mimo dodatniej temperatury jest w tej chwili ślisko. Tak jest między innymi trasie Piątnica – Jedwabne – Przytuły. Kilka minut przed godz. 19.00 na wysokości wsi Przytuły-Las na oblodzonej nawierzchni doszło do wypadku. 

Kierowca matiza jechał do strony Jedwabnego. Na łuku drogi, tuż przed Przytułami jego samochód stracił przyczepność z jezdnią, wpadł w poślizg i dachował. Ostateczne zatrzymał się rowie.

Ranny kierowca trafił do szpitala w Łomży.

Obecnie warunki drogowe są dość trudne dla kierowców. Dlatego też dostosujmy prędkość jazdy samochodem do warunków drogowych. Zachowajmy szczególną ostrożność polegającą na zwiększeniu swojej uwagi podczas jazdy, tak by w razie potrzeby móc odpowiednio szybko zareagować. Pamiętajmy, że kierujący pojazdem jest zobowiązany jechać z taką prędkością, która nie tylko dotyczy obowiązujących przepisów, ale także zapewni panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem występujących warunków drogowych. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości