Reklama

Kobieta nietrzeźwą "rekordzistką" weekendu. Wpadła na Nowogrodzkiej

23/05/2022 10:23

Policjanci z KMP w Łomży zatrzymali w miniony weekend dwóch nietrzeźwych kierowców. "Rekordzistką" okazała się 36-latka, która miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Nieodpowiedzialna kierująca wpadła w piątek przed godz. 13:00. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że ulicą Nowogrodzką w Łomży jedzie kierowca, który może być nietrzeźwy, bo nie utrzymuje prostego toru jazdy.

-  Dwie minuty później na tej właśnie ulicy mundurowi zatrzymali samochód do kontroli. Już w trakcie rozmowy z kobietą siedzącą za kierownicą funkcjonariusze wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 36-latka ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie - relacjonuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

Drugi nietrzeźwy kierowca wpadł w sobotę, tuż przed godz. 9.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Piątnicy doszło do kolizji. Mundurowi ustalili, że 60-letni kierowca mazdy podczas cofania uderzył w fiata. Nie było to jego jedyne przewinienie. W trakcie badania alkomatem okazało się, że mężczyzna ma ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Kierowcy stracili prawa jazdy i za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem. Policja przypomina, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama

 

Źródło: KMP Łomża

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości