Łomżyńscy policjanci wyjaśniają sprawę kradzieży, do której doszło na terenie naszego miasta. Zniknęła mazda o wartości około 60 tys. zł.
Samochód został skradziony z osiedla Konstytucji 3 Maja. Policjanci z KMP w Łomży otrzymali zgłoszenie w tej sprawie dzisiaj około godz. 7 rano.
Tym razem złodzieje wybrali mazdę cx-3 z 2016 roku. Wartość strat oszacowano na około 60 tysięcy złotych.
Sprawę kradzieży wyjaśnia teraz policja.