Reklama

Kolejna kradzież samochodu w Łomży. Zniknęła mazda

15/07/2022 15:10

Łomżyńscy policjanci wyjaśniają sprawę kradzieży, do której doszło na terenie naszego miasta. Zniknęła mazda o wartości około 60 tys. zł.

Samochód został skradziony z osiedla Konstytucji 3 Maja. Policjanci z KMP w Łomży otrzymali zgłoszenie w tej sprawie dzisiaj około godz. 7 rano. 

Tym razem złodzieje wybrali mazdę cx-3 z 2016 roku. Wartość strat oszacowano na około 60 tysięcy złotych. 

Sprawę kradzieży wyjaśnia teraz policja. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości