Reklama

Kolejni pijani kierowcy zatrzymani. Jeden z nich wyjeżdżał z koncertu

01/08/2022 13:42

W niedzielę (31.07) łomżyńscy policjanci zatrzymali trzech pijanych kierowców. 

Do pierwszej kontroli doszło przed południem w Starym Cydzynie.

- Kierująca oplem przekroczyła dopuszczalną w tym miejscu prędkość o 34 kilometry na godzinę. Bardzo szybko okazało się też, że 33-latka siedząca za kierownicą jest nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkanka Łodzi prowadziła auto mając 1,6 promila alkoholu w organizmie. Kobieta straciła prawo jazdy - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Po godz. 19:00 policjanci dostali sygnał, że w kierunku Niwkowa jedzie deawoo, którego styl jazdy świadczyć może o tym, że kierowca jest pijany.

Reklama

- Policjanci zauważyli wskazany w zgłoszeniu pojazd w Bronowie. Kierujący nie potrafił utrzymać prostego toru jazdy. Mundurowi zatrzymali auto. W trakcie rozmowy policjanci wyczuli od kierowcy alkohol, mimo to 52-letni kierowca nie wyraził zgody na poddanie się badaniom na zawartość alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie została pobrana mu krew, a następnie trafił do policyjnego aresztu. Do wyjaśnienia sprawy policjanci zatrzymali mu też prawo jazdy - podaje KMP Łomża. 

Kolejne zgłoszenie o najprawdopodobniej nietrzeźwym kierowcy wpłynęło tuż przed godz. 23:00.

Reklama

- Świadek oświadczył, że z parkingu przyległego do terenu, gdzie odbywał się koncert, próbuje wyjechać subaru, którego kierowca może być nietrzeźwy. O wszystkim zostali powiadomieni pełniący tam służbę kryminalni. Badanie alkomatem wykazało u 49-letniego kierowcy ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna również stracił prawo jazdy - relacjonują łomżyńscy policjanci. 

Teraz wszyscy za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości