Reklama

Koniec sezonu grzewczego w Łomży

10/05/2021 13:07

To był wyjątkowo długi sezon grzewczy. Dopiero teraz w łomżyńskich budynkach wielorodzinnych kaloryfery przestaną być gorące.

Dziś (10.05) zakończone zostają dostawy ciepła na potrzeby budynków administrowanych przez Łomżyńską Spółdzielnię Mieszkaniową. Podobne decyzje podjęły też spółdzielnie "Jedność" i "Perspektywa" oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży.

Sezon grzewczy w Polsce trwa zazwyczaj do marca lub kwietnia - decyduje o tym temperatura na zewnątrz. W tym roku niskie temperatury utrzymywały się dość długo, dlatego dopiero teraz ciepło przestanie być dostarczane do mieszkań.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości