Reklama

Kontrabanda na targowisku. Policjanci zatrzymali 21-latka [FOTO]

25/04/2022 11:55

Kolneńscy kryminalni zatrzymali 21-latka, który na miejskim targowisku posiadał kontrabandę. W jego bagażu policjanci znaleźli papierosy, tytoń oraz alkohol bez polskich znaków akcyzy.

Kolneńscy policjanci ustalili, że na targowisku miejskim w Kolnie sprzedawane są nielegalne papierosy, tytoń oraz alkohol.

- W piątek, w bagażu 21-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego mundurowi znaleźli 780 paczek papierosów, 2 kilogramy krajanki tytoniowej oraz pięć litrowych butelek z alkoholem bez polskich znaków akcyzy. Wprowadzenie na rynek zabezpieczonego towaru naraziłoby Skarb Państwa na stratę w wysokości ponad 20 tysięcy złotych z tytułu niezapłaconych podatków - informuje oficer prasowy KPP w Konie

Reklama

21-latek usłyszał już zarzut. Policja przypomina, że za nabywanie, przechowywanie lub przewożenie towaru stanowiącego przedmiot czynu zabronionego grozi kara grzywny, pozbawienia wolności do lat 3 lub obu tych kar łącznie.

zdj. KPP Kolno

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości