O trzynastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem informuje w dzisiejszym komunikacie Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród zakażonych nie ma osób z Łomży i powiatu łomżyńskiego.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o trzynastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1605 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.
Dziś resort zdrowia poinformował o 748 nowych przypadkach koronawirusa. Najwięcej odnotowano w województwach: mazowieckim (120), łódzkim(93) i pomorskim (90). Zmarło 5 osób. Liczba zakażonych koronawirusem: 79 988 /2 298 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).