Reklama

Koronawirus. Nowe dane z województwa podlaskiego

21/09/2020 10:49

O trzynastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem informuje w dzisiejszym komunikacie Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród zakażonych nie ma osób z Łomży i powiatu łomżyńskiego.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o trzynastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • młoda kobieta z powiatu augustowskiego, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z Białegostoku, hospitalizowany w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Choroszczy,
  • młoda kobieta z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
  • nastolatka z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z powiatu bielskiego, hospitalizowany w SPZOZ w Bielsku Podlaskim,
  • starsza kobieta z Suwałk, izolacja domowa,
  • dwie kobiety w sile wieku z Suwałk, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z Suwałk, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1605 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

Dziś resort zdrowia poinformował o 748 nowych przypadkach koronawirusa. Najwięcej odnotowano w województwach: mazowieckim (120), łódzkim(93) i pomorskim (90). Zmarło 5 osób. Liczba zakażonych koronawirusem: 79 988 /2 298 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości