O 13 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem informuje dziś Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród zakażonych jest przebywająca w izolacji domowej młoda kobieta z Łomży.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o trzynastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1245 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiało kolejnych 8 osób (w sumie 980): starszy mężczyzna, młoda kobieta, młody mężczyzna, mężczyzna w sile wieku – z powiatu augustowskiego, dziecko z Łomży, mężczyzna w sile wieku, dziecko i nastolatka – z Suwałk.
Ministerstwo zdrowia poinformowało dziś o 729 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. Najwięcej odnotowano w województwach: małopolskim (118), śląskim (114) i mazowieckim (106). Zmarło kolejnych 17 zakażonych osób.
Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 63 802 /1 994 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).