Reklama

Koronawirus w Podlaskiem. Nowy komunikat

03/09/2020 10:39

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dziesięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • kobieta w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z Białegostoku, hospitalizowany w SPZOZ MSWiA w Białymstoku,
  • kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa,
  • trzy kobiety w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, hospitalizowany w SPZOZ MSWiA w Białymstoku,
  • kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1326 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiało kolejnych 14 osób (w sumie 1044): dwóch nastolatków, młoda kobieta – z powiatu siemiatyckiego, kobieta w sile wieku, mężczyzna w sile wieku, dwóch młodych mężczyzn, dziecko, dwie starsze kobiety – z powiatu grajewskiego, młody mężczyzna z powiatu augustowskiego, starsza kobieta z Łomży, kobieta w sile wieku, starszy mężczyzna – z Suwałk.

Resort zdrowia poinformował dziś o 612 nowych zakażeniach. Najwięcej odnotowano w województwach: małopolskim (100), mazowieckim (93) i śląskim (71). Zmarło kolejnych 14 zakażonych osób. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 69 129/2 092 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości