Policjanci wyjaśniają sprawę kradzieży katalizatora, do której doszło przy ul. Śniadeckiego w Łomży.
We wtorek (17.05), ok. godz. 7:30, policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży katalizatora. Złodziej wyjął go z renault, które było zaparkowane przy ul. Śniadeckiego w Łomży. Właściciel oszacował straty na 7 tys. zł.
Funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia sprawy i ustalenia sprawców kradzieży.
To kolejny przypadek kradzieży katalizatora w naszym mieście w tym roku. Zobacz też: Ukradli katalizator