Reklama

Kradzież katalizatora w Łomży. Kolejny przypadek w tym roku

17/05/2022 09:23

Policjanci wyjaśniają sprawę kradzieży katalizatora, do której doszło przy ul. Śniadeckiego w Łomży.

We wtorek (17.05), ok. godz. 7:30, policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży katalizatora. Złodziej wyjął go z renault, które było zaparkowane przy ul. Śniadeckiego w Łomży. Właściciel oszacował straty na 7 tys. zł. 

Funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia sprawy i ustalenia sprawców kradzieży.

To kolejny przypadek kradzieży katalizatora w naszym mieście w tym roku. Zobacz też: Ukradli katalizator

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości