33-letniej mieszkance Łomży najwyraźniej nie spodobały się krzesła stojące przed jedną z restauracji, dlatego postanowiła zrobić z nimi "porządek". Mamy nagranie zajścia, do którego doszło wczoraj na Starym Rynku.
Do tej niecodziennej sytuacji doszło wczoraj rano. Funkcjonariusze KMP w Łomży otrzymali wtedy zgłoszenie, że na Starym Rynku kobieta rzuca krzesłami w jednej z restauracji. Informowaliśmy o tym tutaj: Mieszkanka Łomży rzucała krzesłami w restauracji! Została zatrzymana
- Zgłaszająca widziała całe zajście z okna swojego mieszkania, mundurowym podała też rysopis wandalki. Policjanci z patrolówki potrzebowali zaledwie kilku minut, żeby zatrzymać kobietę na pobliskiej ulicy - informuje oficer prasowy KMP w Łomży. - Mundurowi ustalili, że 33-latka przechodząc obok lokalu, nagle zaczęła rzucać krzesłami wystawionymi na zewnątrz restauracji. Połamane elementy wyrzucała na remontowany tuż obok plac. Właściciel lokalu oszacował straty na ponad 600 złotych.
Reklama
Mieszkanka Łomży została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut zniszczenia mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.